The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
Misafir
Aynen.
Yapıştır bombayı duvarın dibine! :D
darkness26
Üye
gerçi ghost castleya doğru dağ üzerinde bomba denememiştim(ışığın işaretlediği bir dağ var) tık yoktu ama bir daha denerim;) fare şeklindeki bombalar duvara tırmanmıo zaten bildiğim kadarıyla.
Misafir
Multiplayer olarak oynuyorsanız gelin kapışalım.
Zer0
Üye
Multiplayer de kazanılması gereken şeyleri kazanmak istiyordum ben, oyun planlarıyla oynayabiliriz. Yoksa normal de oynarız, olur tabii ki :P
Misafir
Olur.

Ek: Oyunu bitiridim en sonunda...
Sırada: TWEWY :D
darkness26
Üye
ama bana yardımcı olamadın orayı bir türlü geçemiyorum :D helppp meee pleaseee
Misafir
:D

Şimdi o ışık bi duvara vuracak. Işığın vurduğu yer duvarın zayıf noktası. Yapman gereken ışığın vurduğu yere bir bomba atman, duvar yıkılacak ve bir mağara çıkacak.
HazeHaze
Üye
Yakın sayılabilecek bir zamanda bitirdim (Mayıs ayı gibi), bir-iki hafta sırf iki kıytırık gemi parçasını açmak için uğraştım, soğudum oyundan (Wi-Fi'sızlığın gözü kör olsun :P). En sonunda bulunca (kafa yediren okçuluk oyununu hatmettim o arada) kısa bir oyun süresinden sonra bitirdim. Şimdi niye yazdım bunları? Sizin konuştuğunuz yerleri tam hatırlayamıyorum da ondan. Ühü. Tek hatırladığım ben de o çizgilerle bayağı cebelleşmiştim, anlamamıştım. Ama becerince mantıklı gelmişti. Heh...
darkness26
Üye
ya o dediğiniz yeri geçtim ben yanlış alana bomba atıyomuşum meğer ama gemi parçası haritası verdi pek bi işe yaramıomuş minik adacık arkadaşlar ben 4. haritayı açamadım nereden bulacağız haritayı yine tapınakta mı ter dökücez yoksa başka bir yerde mi? şu kılıcı yapacağız daha 2 maden topladım sanırım 1 tane daha gerekiyor yardımlarınızla bitireyim yoksa yarım kalacak :( wifi ile oynuyorum şimdilik ama rakipler yenileceğini anlayınca kaçıyo adamın hevesi kursağında kalıo :P
darkness26
Üye
son haritayı nerden aldığımızı hatırlayan yokmu ???
discussioncontroller