The Legend of Zelda: Phantom Hourglass
Misafir
Tapınaktan çıkması lazım.
Biraz daha kurcala bence.
darkness26
Üye
tapınakta baydı 4-5 kere girmiştim herhalde öğğğ geldi :D
Misafir
Oyunun en büyük eksisi: Aynı tapınağı defalarca ve defalarca gezmek zorunda olmak.
Zer0
Üye
Evet o biraz kötüydü ama elinize yeni gelen itemlarla eski katları çok daha hızlı bir şekilde geçebiliyoruz oyunda ilerledikçe, bunu da unutmayalım.
arCHie
Üye
HazeHaze
Üye
O nedir? Oyuna başladığımız yer orası? Adını unuttum ama.
Misafir

son haritayı nerden aldığımızı hatırlayan yokmu ???

ocean kingin temple a bir daha gideceksin maalesef paşa paşa..
bende ilk başta yapamamıştım ama meğerse 3. chartı aldığımda 4.yü de alabilirmişim..
3ü aldığın noktaya kadar yeterli bir süren yoksa baştan gitmeni tavsiye ederim..
neyse söyleyeyim uzatmadan 3. sea chartı aldığımız yeri hatırlıyorsan kare, altıgen ve üçgen taşları yerlerine koyup açılan kapıdan sea chartı alıyorduk..
işte o taşları önce kare ardından altıgen sen sonda üçgen olacak şekilde koyarsan (sıralama böyle idi sanırım önce ortadaki sonra soldaki en sonda sağdaki işte) ve tekrar kapıdan içeri girersen geldiğin odanın zemini çöküyor ve sana yine 2-3 katlı bir macera başlıyor..
sonunda sea chartı alıyorsun (oraadan sonrada devamı var ama bende bilmiyorum henüz 4. sea chartın olduğu yerle uğraşıyorum)..

bende isle of dead de kaldım..
hani böyle adanın şekli sağa doğru çömelmiş bir kral gibi birşey..
sağ üst köşede bir temple var girdiğinizde labirent gibi sürekli aynı yere çıkıyorsunuz..
bir kaç ip ucu var ama beynim durdu oynaya oynaya çözemiyorum :D
defecteddefected
Üye
Sevgilime Nintendogs Edition aldım hediye. Biraz kurcalayayım dedim dün akşam. Başladım, bitirmeden vermem hediyesini :D
HazeHaze
Üye
Asdasd ayıp ama. :D Nintendogs Edition'ın rengi çok hoştur. Yanında bu oyunu verseler Triforce Ed. yerine onu alırdım herhalde.
defecteddefected
Üye
Haze dedi:

Asdasd ayıp ama. :D Nintendogs Edition'ın rengi çok hoştur. Yanında bu oyunu verseler Triforce Ed. yerine onu alırdım herhalde.

Evet rengi çok şık gerçekten. Ben pespembe birşey bekliyordum.  :) Ama üstündeki pati delikanlıyı bozar  ;D
discussioncontroller