Sapphire SG'de En Komik Anlar
akara
Üye
Bunca zamandır Sapphire'de oyun oynadık, güldük, eğlendik... Hani adettendir ya Eurovision'a ya da güzellik yarışmalarına katılanlara mikrofon uzatılıp "komik bir anınızı bizimle paylaşır mısınız" denir. Biz de mikrofonu size uzatıp soruyoruz "komik bir anınızı bizimle paylaşır mısınız?"

Ben başlıyım hatta:

İlk hafta, çok heyecanlıyım. Neler olup bitecek, acaba güzel olacak mı, insanlar eğlenecek mi stresinden 10 yıl yaşlanmışım. Gayet gerginim kayıtları alırken ama mümkün olduğunca insanlara hissettirmemeye çalışıyorum. İnsanlar geliyo, ben kayıt alıyorum, hediyelerini veriyorum. Sonra bir ses geliyo kulağıma.
- Aaa ne var bu hediye poşetinde bakalım. Hmm dergi var, yemek fişi var, aaa bu ne? *LCD temizleme seti kutusunu eline alıp, evirip çevirdikten sonra muzır bir gülümsemeyle* bu da pişik kremi di mi? Tabi o kadar saat oturup oyun oynıycaz, pişik olur insan.

Her şeyin kusursuz olması için günler öncesinden Adeks'e gitmişim. Etrafı kontrol ediyorum, eksikleri düzeltiyorum, brandingleri astırıyorum, kısacası hemen herkesin tepesine çöküp bi şeyler yaptırıyorum. Üçüncü hafta, cumartesi sabahı Adeks'e girerken:
Adeks görevlisi: Eyvah Damla Hanım geldi, kaçın!

Güven: Hadi NFS oynayalım
Damla: Du şu ekran kartını verelim COD'da sonra NFS yapalım
Güven: Ekran kartını NFS'den verelim
Damla: Ama COD dedik, değiştiremeyiz şimdi. Haftaya yaparız NFS
Güven: Bunca haftadır geliyoruz bi hayrını göremedik zaten
Damla: İce Tea ısmarlıyım ben sana?
2 hafta sonra
Güven: Ödüllü NFS yapıyo muyuz?
Damla: Evet Gamepad vercez NFS'den
Güven: İce Tea'm nerde?

Damla: *Demo sistemin yanına gider* Aa Guitar Hero, gelin gelin Guitar Hero oynıycam.
*Emre, Berkant ve Can yanıma toplaşır*
Damla: Emre klavyeyle oynarken parmaklarım yetişmiyo, sen şimdi yeşil tuşa bas, Berkant sen de maviye bas, Can sen de telleri şeyet
*3 dakika sonra*
Yandan yürümekte olan biri: Abi napıyosunuz siz burda ya ;D
hajimenodairinin
Üye
COD oynarken Fool Arcana'nın Çağlayan'ı sniper ile avlamasının üstüne ben;
-o kadını bırakın.. OLUM NEDEN VURDUN KADINI?

Sonra yine ben, Fool Arcana, Dual_Saber Battlefield oynarken (ben tek, bu ikisi) Dual'ın uçakla habire Fool'un 1-2 cm üzerinden geçere saç tıraşını alması.   ;D

Bir de yine battlefield oynarken Fool uçağa biniyor, göklerde süzülüyor falan(Fool'un ilk oynayışı), ben bi yandan "Olum E tuşuna bas bak süper oluyor" demem üzerine cidden basması ve uçan uçaktan aşağıya düşmesi.  ;D  ;D
Misafir
Bazı arkadaşların Nick'leri güzeldi.

Orhan BenceGay gibin. :P
hajimenodairinin
Üye
asdasdasd "O-ooosman abi" yada "Futanari" gibi. ::)

edit: aaaa aramızda yaptığımız cod, bf'lerin server isimlerini de unutmadan geçemeyeceğim.
buraya yazamıyorum ama kusura bakmayın, üyeliğimin gitmesini istemem.  :o
Misafir
Geçen hafta;

Zer0: Can, abi kalk şu Wrath of the Lich King'in başından, CoD turnuvası yapıyoruz bak...
Monthius: Ya tamam, siz başlayın ben arkadan yetişirim...
akara: Can, bakıyosunuz dimi NFS turnuvasının sonucuna?
*Ben ayağa fırlarım*
Monthius: Ya tabi, bakıyoruz. Dimi Emre? Nolmuştu sonuç?
Zer0: Final yarışı var şu anda...
akara: Sakın kaçırmayın bak takip edin...
*akara gider*
Zer0: Can, iki dakika kalk abi şu WoW'un başından yahu...
Monthius: Oğlum 6 yaşımdan beri bu anı bekliyorum ben lan?! Oha, at çal diyo quest, Deathcharger yapıcakmışız...
Zer0: Alt tarafı Dark Knight abi...
Monthius: Hmmm? Dark Knight? Böyle pelerinli falan, Batman... Mount'u da Batmobil zaten?!
Zer0: Ya, Death Knight diyicektim işte, ikisi de Knight, ne farkeder ki?

Dip not: Öhm, Wotlk görünce dayanamadım, arada oynamadan edemedim, napayım... =p Neyseki artık kendi beta account'um var... xD
hajimenodairinin
Üye
o değil de BETOR var, emre bilir.
Çağlayan
Üye

COD oynarken Fool Arcana'nın Çağlayan'ı sniper ile avlamasının üstüne ben;
-o kadını bırakın.. OLUM NEDEN VURDUN KADINI?

:rofl:
hydramarine
Üye
Hii, Çağlayan'a kadın denmiş :D
akara
Üye
Monthius dedi:

Geçen hafta;

Zer0: Can, abi kalk şu Wrath of the Lich King'in başından, CoD turnuvası yapıyoruz bak...
Monthius: Ya tamam, siz başlayın ben arkadan yetişirim...
akara: Can, bakıyosunuz dimi NFS turnuvasının sonucuna?
*Ben ayağa fırlarım*
Monthius: Ya tabi, bakıyoruz. Dimi Emre? Nolmuştu sonuç?
Zer0: Final yarışı var şu anda...
akara: Sakın kaçırmayın bak takip edin...
*akara gider*
Zer0: Can, iki dakika kalk abi şu WoW'un başından yahu...
Monthius: Oğlum 6 yaşımdan beri bu anı bekliyorum ben lan?! Oha, at çal diyo quest, Deathcharger yapıcakmışız...
Zer0: Alt tarafı Dark Knight abi...
Monthius: Hmmm? Dark Knight? Böyle pelerinli falan, Batman... Mount'u da Batmobil zaten?!
Zer0: Ya, Death Knight diyicektim işte, ikisi de Knight, ne farkeder ki?

Dip not: Öhm, Wotlk görünce dayanamadım, arada oynamadan edemedim, napayım... =p Neyseki artık kendi beta account'um var... xD

Hmmm... Bunu yazdığın iyi oldu. Cumartesi görürsünüz siz :katana:
Misafir
akara dedi:

Hmmm... Bunu yazdığın iyi oldu. Cumartesi görürsünüz siz :katana:

Ehe, bu hafta çok çalışıcam ben... Valla...  ^^
Laçin
Üye
YENİ ETKİNLİĞE HERKES GELSİN. GELMEYENLERİN ÜSTÜNE BEN DÜŞECEM!
discussioncontroller