Sapphire SG'de En Komik Anlar
neRon
Üye
Laçin dedi:

YENİ ETKİNLİĞE HERKES GELSİN. GELMEYENLERİN ÜSTÜNE BEN DÜŞECEM!

Üzerime düşmeni istemem Laçin ;D Maalesef Ankara'da 30 ağustos'ta. Yani daha asırlar var...Tabii bi değişiklik yoksa planda.
Misafir
Buluşmada basiciiz SSG'yi. Görürsünüz :(
Misafir
Basın basın... Herkesi bekliyoruz cumartesi SSG'ye. =)
Misafir
Niye ben server isimlerini beğendim, gayet sürükleyici idi.

"seseseseseseses" ;D
a_smurfa_smurf
Üye
---HİKAYENİN BAŞLANGICI---

Ödüllü BF2 maçı. Amerika Çin'e karşı. Çinliler tüm adaya hakim, Amerikalılar ise gemiden uçak veya botla gitmek zorundalar. BF2'de kullanabildiğim tek şey, hava araçları olduğundan mütevellit herkesi kıyıya geçirme sorumluluğunu da ben almıştım.

Almaz olaydım...

Geçtim helikopterin pilot koltuğuna. Helikopterin geri kalan 6 koltuğuna da zavallı kurbanlar bindi.

Neyse efendim kaldırdık helikopteri, gidiyoruz temiz temiz, hayat güzel, her şey toz pembe. Lâkin karşıdan Tranquality, F16'yı altına çekmiş bize mermi saydırarak üstümüze geliyor. Mermilerden kurtulayım derken önce helikopteri 360 derece döndürüyorum. Sonra toparlamak zor oluyor, yalpalamaya başlıyoruz. Yolcular panikte. Helikopter iyice yoldan çıkınca, "PİLOT ATLADI! POLIT ATLADI!" gibi çığlıklar geliyor yan masadan. Bunun üzerine herkes helikopterden atlıyor, bazıları paraşüt tuşunu bilmediğinden dolayı deniz beton etkisi yapıyor.

---HİKAYENİN SONU---

---HİKAYENİN BİLİNMEYEN DEVAMI---

Her neyse, sanılanın aksine ben helikopterden atlamamıştım. Son ana kadar helikopterde kaldım, yere bir kaç feet kala ben de atlamak zorunda kaldım. Paraşütü açtım, yere indim, bir oh çektim, ve o helikopter benim kafama indi.

---HİKAYENİN BİLİNMEYEN DEVAMININ SONU---
FireMcFireMc
Üye
a-smurf dedi:

Ödüllü BF2 maçı. Amerika Çin'e karşı. Çinliler tüm adaya hakim, Amerikalılar ise gemiden uçak veya botla gitmek zorundalar. BF2'de kullanabildiğim tek şey, hava araçları olduğundan mütevellit herkesi kıyıya geçirme sorumluluğunu da ben almıştım.

Almaz olaydım...

Geçtim helikopterin pilot koltuğuna. Helikopterin geri kalan 6 koltuğuna da zavallı kurbanlar bindi.

Neyse efendim kaldırdık helikopteri, gidiyoruz temiz temiz, hayat güzel, her şey toz pembe. Lâkin karşıdan Tranquality, F16'yı altına çekmiş bize mermi saydırarak üstümüze geliyor. Mermilerden kurtulayım derken önce helikopteri 360 derece döndürüyorum. Sonra toparlamak zor oluyor, yalpalamaya başlıyoruz. Yolcular panikte. Helikopter iyice yoldan çıkınca, "PİLOT ATLADI! POLIT ATLADI!" gibi çığlıklar geliyor yan masadan. Bunun üzerine herkes helikopterden atlıyor, bazıları paraşüt tuşunu bilmediğinden dolayı deniz beton etkisi yapıyor.

---HİKAYENİN SONU---

Her neyse, sanılanın aksine ben helikopterden atlamamıştım. Son ana kadar helikopterde kaldım, yere bir kaç feet kala ben de atlamak zorunda kaldım. Paraşütü açtım, yere indim, bir oh çektim, ve o helikopter benim kafama indi.

Ahahahah, harbiden iyiymiş. Gerçi paraşüt açmayı bilmeyenin helikopterde ne işi var. Her an herşey olabilir. XD
hajimenodairinin
Üye
a-smurf dedi:

Almaz olaydım...

---HİKAYENİN SONU---

ahah gemiyi en son kaptan terkedermiş. ;)
bu arada ben de aşağıdan artilery ile patır patır vuruyodum senin helikopterleri. :D
roflcopter oldu o
Misafir
Elimdeki dürümü yerken bir anda oyunun başlaması var. Eller yağlı, dokunamıyorum klavyeye, ne yapacağım derken imdadıma Rogge'nin popo mendilleri aklıma geldi, elimi ağzımı onunla silip oyuna girdim. :D
Laçin
Üye
Yada benim seni yemek yerken boğma girişimim. Yada ödül almaya giderken inek şaban gibi koşup böğürmem ;D
Misafir
Geberiyordum az daha orada. :D
discussioncontroller