Sapphire SG'de En Komik Anlar
Dual Saber
Üye
Jedi academy de yaptığım zıplama hareketi bence 7. haftanın komik olaylarından bir tanesi olsa gerek.. keşke R-hun da orda olsaydı da onunla birlikte senkronize olarak yapsaydık :D
Cracked
Üye
Şöyle bir SSG değerlendirmesi yaptımda kendi kendime! 1. haftadan itibaren bütün resimlere baktım. :) ve Damla Ablanın Amatör Sunucu misali 1. haftada Amatör bir Ekran Kartı dağıtıcı. Son Haftalara Doğru Prrrofessionel bir Ekran kartı dağıtıcısı Oldunu gözlemledim :D :D
akara
Üye
Cracked dedi:

Şöyle bir SSG değerlendirmesi yaptımda kendi kendime! 1. haftadan itibaren bütün resimlere baktım. :) ve Damla Ablanın Amatör Sunucu misali 1. haftada Amatör bir Ekran Kartı dağıtıcı. Son Haftalara Doğru Prrrofessionel bir Ekran kartı dağıtıcısı Oldunu gözlemledim :D :D

ahahah süpermiş bu gözlem :)
KATLIAMCI
Üye
yaaaw her hafta ne zaman merdivenlerden kapısına yaklaşsam damla abla önüme birden spawn olup (diablo 2 deki saray muhafızı gibi) "N'ereye gidiyon" ,"gitme kal daha" diyede quest alıoz =)

Ama gerçekten spawn olayı gerçek olabilir ona çok dikkat ettim her seferinde aynı oluyo!!!
Cracked
Üye
Ali Koparttın Beni ya :D İnsan üstü mahlukat... İnsan Spawn anlamını sölerde herkez Kopar :) Spawn = doğmak
hajimenodairinin
Üye
anandan spawn olduğuna pişman ederim denir mi bu durumda, caiz midir?
Cracked
Üye
"subhanallah" "subhanallah" Caizder Evladım.... :)
Misafir
Bu sene Gelmeyi Çok İsteyipte Gelememiştim :/ Oysa ki Şu ana Kadar Olan Çoğu Oyun Turnuvası , Fuarı vs. vs. Gitmişken Bunu Kaçırmak Acı Oldu. İnşallah Bundan Sonrakilerde Beraber Oluruz :)
Tanzer
Üye
ancak damla ablanın profesyünel ellerinden ekran kartını alanlar biz ankaralılar olduk ;) ki evet bende geçende chatlaka gittm ve damla abla gelin guitar hero oynuyacaz sesleri yankılandı bi anda :):)
dark_devil_cry
Üye
hahahahahahhhhaha SSG nede güzel geçmiş ya her ne kadar yazın katılamazsamda inş. bu yaz böyle birşeyler olduğunda katılmayı düşünüyorum :D bütün olaylar birbirinden ilginç ve bir birinden komik :D ;D ;D
discussioncontroller