Ödüllü Blog Yarışması
akara
Üye
Biliyorsunuz http://www.sapphiresg.net sitesini sıklıkla güncelliyoruz. Bu sefer siteyi güncelleme sırası sizde.

[shadow=red,left]* Eğer herhangi bir hafta Sapphire SG'ye katıldıysanız,
* Eğer kaleminiz güçlüyse,
* Eğer Logitech gamepad kazanmak istiyorsanız,
* Eğer Sapphire sitesinde ve Oyungezer Dergisi'nde isminizle birlikte yazınızın çıkmasını istiyorsanız [/shadow]

blog yazınızı 15 Ağustos'a kadar konu kısmına "Sapphire Blog" yazarak damla@oyungezer.com.tr adresine gönderin. Gamepadinizle oyunlar oynayın, dergiyi saklayıp ilerde çocuklarınıza gösterin :party:
Laçin
Üye
Güzel düşünce, ben de katılmak isterdim ama yapabileceğimi sanmıyorum. Katılıcı arkadaşlara başarılarımı dilerim ^^
Ayni MarzîAyni Marzî
Üye
Ehehe 1. şartla birlikte diskalifiye oldum :)
Misafir

Ehehe 1. şartla birlikte diskalifiye oldum :P

Euheuhueh aynen  :hmm:
akara
Üye
Bekleriz o zaman bu hafta :)
Laçin
Üye
Ki ayni süper blog yapar ;D
FireMcFireMc
Üye
Ben çinli usulü yapıcam. Blogu yapıp, Safir geymse gitmiş birine vericem, ödülleri paylaşacağız. =P
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Ankara'dakiler ne yapacak? Saphire Games 30 Ağustosta falan geliyor yanılmıyorsam eğer Ankara'ya.
Sovereign
Üye
Başkenti böyle sonlara atmanız hiç hoş degil. 6 milyon insan bekliyoruz. Geldiğinizde korunaklı gelin :)
akara
Üye
Ankara ve İzmir için de ödüllü blog yarışması yapacağız. Zaten İstanbul, blog yarışması konusunda fos çıktı. İstanbul'un ödüllerini de Ankara'yla İzmir'e vercem. hıh :pissedoff:

Not: Uyumayın İstanbul'lulaaaaar! :stereo:
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Ankara içinde ayrı olacaksa bu yarışma , güzel derim ^^
discussioncontroller