Lord of the Rings Online
odiflame
Üye
tolkien dünyasını ele alan bu oyunu konusalim.Çıkalı neredeyse 6 ay oldu.2 büyük update ile oyun genişletildi.3.sü yolda.en son update ile balrog eklenecekmiş.oynayanlar varmı?.beğeniliyor mu beğenilmiyor mu?
rohan
Üye
oynadığım ilk online oyun olmakla birlikde beta zamanından beri takip ettim max level e ulasınca oynamayı bıraktım.cünkü kendımı cok fazla kaptırmıstım ve dersler sarpa sarmıstı ayrıca oyun artık bende zevk vermekden cok ıhtıyac halıne gelmısdı.oyunu ve accountumu sattım ama pc de setup dosyalarını saklıyordum gecenlerde yenıden kurdum oyunu yamalar geldıkce oyun guzellesıyor mubarek oynayasım geldı yıne :D

bu arada snowbourn server ındaydım tharon ısımlı aksı bır cuceydım guardıan dım ama tanklıgı bılmezdım bazen fellowdakı arkadasları cıldırtırdım :D ama yınede guzeldı aranan eleman olmak :)

bu arada odiflame sanada selam :D
Misafir
Oldukça güzel bir oyun. PvP'den çok RP'ye önem verenlerin hemen uçması gereken oyun...
VivaRevolucion
Üye
Benim de ilk devasa online onuyumdu Lotr olduğu için dayanamadım girdim içine. Sadece beta süresince oynadım sonra da başkasında şöle bi baktım. Bence gayet başarılı oyun, anlamam çok fazla ama RP yapmanın en eglenceli olduğu oyunlardan biridir diye düşünüyorum. Ağırlıkla PvE ve hikayeye yüklenmiş bir oyun.
Penlethedor adında hunter elfdim ben de.
Misafir
Gelmiş geçmiş en iyi devasa online oyundur Lotro. Bu kadar. Ömrümde böyle iyi quest sistemi olan MMO görmedim ben, ki az MMO oynadığım söylenemez: Matrix Online, EverQuest II, A Tale In The Desert, Ultima, WoW, City of Heroes oynadım, SWG ve GW'yi trial'da denedim ve hiçbirinde bu kadar iyi quest sistemi yoktu. Ah bir de Tolkien'e bağlı kalmak için oyunu kısıtlamasalardı.. Ben oyuncular tarafından kurulmuş hobbit köyler ve o köylerde yapılacak RP'ler hayal ederken bana instanced housing dediler ve oyunu bıraktım, bu işin sonu gelmeyecekti çünkü. Oyunun gelişimini Tolkien fanboyları memnun olsun diye kısıtlıyorlardı ve oyunda gidecek pek bir yer göremedim. Level 32 Man Captain'im vardı, güzel bir guildim vardı, lakin biraz ÖSS biraz da bu yüzden bıraktım.

Not: PvMP ömrümde gördüğüm en iyi PvP sistemiydi ve instance'lanmamış BG fikri hemen Blizz tarafından "esinlenildi" bunun bir göstergesi olarak.
Misafir
Bunun private serverları da var mıdır acaba?
TheodrienTheodrien
Mod
Hayır privte server yok bildiğim kadarıyla. Ayrıca bu oyunun "Diğer Oyunlar" başlığı altında olması iyi olmamış  :-\ Ayrı bir bölüm olarak açılması gerekiyor şahsi fikrimce..
joseph1453
Üye
ben oyununcd sini aldım 8 gunluk sure verdi bu sure bitince oynayamıcakmıyım ? bilgisi olan yardim etsin
Misafir
Orjinal aldıysan aylık para yatırıp oynayabilirsin.Orjinal değilse internetten cd-key satışı vardır herhalde ordan cd-key(40-50ytl filandır herhalde.Bilmiyorum) alıp yine aylık para yatırıp oynayabilirsin.
TheodrienTheodrien
Mod
Joseph, sen hangi keyi keyi girdin oyun için ?
odiflame
Üye
book 11 geldi ve bitirmek üzereyiz.book görevleri cok kolay olmuş fazla zorlanmadık.breedeki festival alanından atlarımızı aldık.minstrel ve lore masterlara yeni yetenekler eklendi.
discussioncontroller