Lord of the Rings Online
Aquilaa
Üye
Merhaba arkadaşlar. Oyunu oynamaya başlıycam ama bi sorun var. Oyunu kurdum. Update i yaparken Connect kısmında hata veriyor. Sorunu bilen var mı?
ElladanElladan
Üye
Şu an baktım ama herhangi bir problem yok. Server'a bağlanabiliyorum. Update'i farklı bir server üzerinden mi yapıyordur, bilemiyorum.
dealenki
Üye
Yeni Expansion Riders of Rohan duyurulmuş :o
BiqBossBiqBoss
Üye
En son f2p olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Oynayanlar bilgi verebilir mi acaba oyunun durumu hakkında? Kısıtlamalar nelerdir? Wow sıktı bu aralar yeni arayış içindeyim.
FeylingFeyling
Üye
Ben özledim, fırsat bulduğum gibi dönmek istiyorum. Kısaca Yüzüklerin Efendisi atmosferini en iyi veren medya diyebilirim oyun için. Müzikleri, doğası, oyuncu kitlesiyle çok sevdim ben.

Acaba Riders of Rohan'la yeni sınıf gelecek mi?
ElladanElladan
Üye
F2p'de gold cap var en başta, 1 gold'dan fazlasına sahip olamıyorsun, maille para gönderip alamıyorsun, AH'de 5 tane slot almak için oyun içinde yaptığın küçük görevlerden kazandığın Turbine Point denen şeylerden harcaman gerek. Haritadaki bütün bölgeler açık olsa da belli başlı bölgeler dışındaki görevleri yapamıyorsun vs.

Ama gold cap gibi ufak şeyleri kaldırmak için LotRO Store'dan bir defa TP almak (by by phone ile 4 Lira) gibi bir seçeneğin var, o zaman VIP oluyorsun, ekstra bir karakter slotun oluyor falan. Geri kalan şeyler için sanırım eklenti paketini satın alman gerekiyor. Onun dışında pek bir kısıtlaması yok oyunun. Ha şeyleri unuttum, fast travel seçenekleri falan. Onlar da sınırlı. Ama oyun güzel.

Üste Edit: Yeni sınıf yok ama at üstünde combat gibi yeni özellikler var.
Darch
Üye
Ben ilk zamanlarında, MOM ek paketi sırasında ve F2P olduktan sonra takılmıştım. Karakter animasyonları düzelmediği sürece oyundan pek zevk alamazsınız. RP yapmak istiyorum diyorsanız sizin için cennettir ama pve-pvp konusunda diğer oyunlardaki zevki alamazsınız.

Yeni sınıf gelmez heralde. Dengelemek için göbekleri çatlıyor sonra.
MonthiusMonthius
Üye
Hazır F2P olmuşken zamanında çok ilgilenememiştim, tekrar bir dalayım diyorum ama bir türlü üyelik alınamıyor sitesinden. Work-around ya da çözümünü bilen var mı?
JethroJethro
Üye
Ben yeniden oynmaya başladım(Gerçi 2 haftadır girmiyorum oyuna ama)
Bence çok güzel bir oyun.Bir kere şu anda MMO dünyasında olan, "WoW" çakması etiketini yemeyen bir oyun.

@Monthius

Turbine, oyunun EU serverlarını aldığı için; artık oyunda EU-US server ayrımı kalmadı.Yani üyelik almak için US sitesinden üyelik almak gerekiyor.EU sitesinden üyelik alınamıyor şu anda.
goo_khangoo_khan
Üye

En son f2p olmuştu yanlış hatırlamıyorsam. Oynayanlar bilgi verebilir mi acaba oyunun durumu hakkında? Kısıtlamalar nelerdir? Wow sıktı bu aralar yeni arayış içindeyim.

Kısıtlamalar bir f2p oyunda olabileceğin en dengelisi. Elledan anlatmış zaten. Ben bi quest pack ve at almıştım, onlar da ucuzdu (hiç ödeme yapmasan bile görevlerden kazandığın tp at falan almana yeter) başka da rahatsız edecek kısıtlama görmedim. Çok iyi bir f2p modeli var oyunun. F2p oyuncularına ikinci sınıf adam muamelesi yapmaktan çok "oynamak istediğin kadar öde" gibi bir sistemi var. us sunucularında oynuyodm ben. canım çekti şimdi bak =)
discussioncontroller