Lord of the Rings Online
BiqBossBiqBoss
Üye
Hangi serverdasınız?
Darch
Üye
Laurelin'e gidin. En sağlam ortam orada oluyor.
FeylingFeyling
Üye

Ben ilk zamanlarında, MOM ek paketi sırasında ve F2P olduktan sonra takılmıştım. Karakter animasyonları düzelmediği sürece oyundan pek zevk alamazsınız. RP yapmak istiyorum diyorsanız sizin için cennettir ama pve-pvp konusunda diğer oyunlardaki zevki alamazsınız.

Yeni sınıf gelmez heralde. Dengelemek için göbekleri çatlıyor sonra.

Dengeleyecek birşey yok, oyunda gerçekte PvP yok çünkü :)
BiqBossBiqBoss
Üye
Aslında potansiyeli çok, güzel bir oyun olabilirdi farklı bir firma bünyesinde yapılsaydı yazık oldu.
Darch
Üye
Aslında karşıt ırkları oynanbilir hale getirip, karakter animasyonlarını düzeltseler şuan bile gideri var oyunun. World Pvp çok lazım böyle bir evrene.

MMO'ya en yakışacak evren Orta Dünya bence. Bir Silmarillion oyunu yapsınlar, yıkarlar ortalığı. Her savaşı oyuncuya kahramanlık hissi verebiliyor. (Turbine uzak dursun tabi ki)
BiqBossBiqBoss
Üye

Aslında karşıt ırkları oynanbilir hale getirip, karakter animasyonlarını düzeltseler şuan bile gideri var oyunun. World Pvp çok lazım böyle bir evrene.

MMO'ya en yakışacak evren Orta Dünya bence. Bir Silmarillion oyunu yapsınlar, yıkarlar ortalığı. Her savaşı oyuncuya kahramanlık hissi verebiliyor. (Turbine uzak dursun tabi ki)

En baştan turbine e vermeleri hata bence. Çünkü böyle bir evrenin bu kadar kötü bir oyunu yapılırdı. Zaten yanlışsam düzeltin lotr serisinin bana göre 3 oyunu var oynanılacak; the return of the kings(co-op oynanabilen) birde battle for middle earth serisi.
JethroJethro
Üye
Tecil haklarından falan olsa gerek.Orta-dünya evreninde geçen güzel bir RPG yapılamadı.

Şöyle güzel bir Orta-Dünya MMO'su ya da RPG'si olsaydı da nerdgasm'ın dibine vursaydık. =)
L.Goshin
Üye
Pardon, nereden çıkarttınız acaba oyunun çok kötü olduğunu? Kaçıncı lvl'a kadar oynadınız, epic story'nin ne kadarını biliyorsunuz?

Piyasada oynamadığım MMO kalmadı gibi bir şey, ancak atmosfer ve hikaye anlatımı konusunda benim için en güçlü oyundur LOTRO. Turbine'e gelirsek, evet küçük bir firma ama (neredeyse) Tolkien'a, Lore'a hiç ihanet etmedi.

Ha, tabii WoW'dan başka bir şey oynamam diyorsanız, başka.

Bu arada en kaliteli server Laurelin'dir bana göre. :)
dealenki
Üye
Evet Lore ve RP bakımından en sağlam mmo diyebilirim swtor'u oynamadım ama... Engine olarakta başarılı, animasyon ve mekanikte biraz sıkıntı var ama onun dışında bence oldukça güzel özellikle epic questler bayaa keyifli :o
MuhallebiMuhallebi
Üye
3 kombolu bir skill kullanırken düşmanın canının gitmesi ile animasyonlar uyuşsa çok güzel olacak bir de. :/
discussioncontroller