Lord of the Rings Online
goo_khangoo_khan
Üye
Bunu bi ara 8-10 lvl olana kadar oynamıştım, hatta ilk defa bi mmorpg'ye para verip quest pack bile almıştım. O quest packi oynamadan ücretsiz oldu sonra tabi falan filan. Öyle mmorpg seven biri değilim ama aklım kaldı bu oyunda, fiyat politikası da iyi, benim için ayda yılda bi girip üç beş saat atacak birisi aylık para yatırmak zorunda değil takır takır, ne kadar oynarsan o kadar ödüyorsun. Neyse işte bi ara döneyim mi falan derken şunu gördüm;

http://www.impulsedriven.com/products/ESD-IMP-W2777

Nedir bu? Neye yarar? 2000Tp falan veriyor bi de. Var mı hala oynayan, yorum yapacak birisi? Alsak mı?
FeylingFeyling
Üye
2000 TP, Fellowship'le beraber girişeceğin quest serisi, beleşe bir mount. Bence beleş olanın suyunu çıkarmadan bunlara girişme. Oyunun yeterince içeriği var, para harcayacağın aşamaya gelene kadar.

Keşke benim de işlerim yolunda gitseydi de bırakmasaydım oyunu :( Özledim atmosferini.
dealenki
Üye
Ben tekrardan başladım inanılmaz özlemişim oyunu ya, ui'si filanda geliştirilmiş buglardan temizlenmiş, plugin ve skin desteği gelmiş. Oyun RP ve Tolkien severler için inanılmaz olmuş bence. PVP sevmiyenin işi olmaz burda ama en güzel özelliği oyunun, oyunu oynuyan oyuncu kitlesi. Hepsi aklı başında yardımsever insanlar, sinirin bozulmadan oynuyabiliyorsun oyunu ya ötesi var mı ? Bu arada RP serverını denemeden önce bi okuyun katı kuralları var öyle uydurmasyon isim veremezsiniz karakterinize. Irkına ve memleketine uygun olmalı. O serverda oynuyan çoğu kişide ağır rp yapıyor. Koşarak değilde yürüyerek han'a girip raid maceralarını o sırada raidde olmuyan arkadaşına anlatıyorlar filan. Tavsiye edilir ^^ RP serverı çok değişik güzel.
FeylingFeyling
Üye
Handa bayağı bayağı senaryo yazıyorlardı ya tırstım biraz :D
JerryJerry
Üye
Mithril Edition ile birlikte 2000TP, Trollshaws, Eregion, Lothlórien ve Mines of Moria Quest Pack'leri bedavaya geliyor. Path of the Fellowship Bonus Quests dedikleri bu paketler. 2000 puan ile birlikte de geriye kalan paketleri satın alabilirsin.
goo_khangoo_khan
Üye
E ben alayım onu o zaman ya.
Anduniel
Üye

Bunu bi ara 8-10 lvl olana kadar oynamıştım, hatta ilk defa bi mmorpg'ye para verip quest pack bile almıştım. O quest packi oynamadan ücretsiz oldu sonra tabi falan filan. Öyle mmorpg seven biri değilim ama aklım kaldı bu oyunda, fiyat politikası da iyi, benim için ayda yılda bi girip üç beş saat atacak birisi aylık para yatırmak zorunda değil takır takır, ne kadar oynarsan o kadar ödüyorsun. Neyse işte bi ara döneyim mi falan derken şunu gördüm;

Nedir bu? Neye yarar? 2000Tp falan veriyor bi de. Var mı hala oynayan, yorum yapacak birisi? Alsak mı?

Oyun free olmadan önce quest pack almak yoktu ki sen nasıl aldın :dizzy2:

Bence şimdilik alma derim,kendine yeni hesap,karakter aç free olarak git. Level 35-40 aralığında çok sıkışırşan aylık ücretini öder VIP olursun.Mithril Edition alırsan bir süre VIP olucaksın sonra premiuma düşeceksin ve kısıtlamalar yine çıkıcak sen tam hızını almışken.Bu sebeple bence free başla ileride aylık ücreti ile ödeme yaparsın.
Anduniel
Üye
Oynayan türk sayısıda bayağı fazla www.lotro-turkey.com adresinden rehberler ve oyun hakkında bilgi alabilirsiniz.Kinshipler başlığına bakıp hangi serverda türk oluşumları var,kim nereye dağılmış vs... hepsinin başlığı mevcut incele derim :)
goo_khangoo_khan
Üye

Oyun free olmadan önce quest pack almak yoktu ki sen nasıl aldın :dizzy2:

Bence şimdilik alma derim,kendine yeni hesap,karakter aç free olarak git. Level 35-40 aralığında çok sıkışırşan aylık ücretini öder VIP olursun.Mithril Edition alırsan bir süre VIP olucaksın sonra premiuma düşeceksin ve kısıtlamalar yine çıkıcak sen tam hızını almışken.Bu sebeple bence free başla ileride aylık ücreti ile ödeme yaparsın.

Free olduktan sonra başladım oyuna. Lone Lands midir nedir kapalıydı onu aldım, at falan aldım Store'dan. Ama devam etmedim, hiç Lone Lands quest'i yapmadım bıraktım oyunu. Sonra Lone Lands questleri de ücretsiz oldu galiba.
dealenki
Üye
Ücretsiz değilde accountun onu tp puanlarıyla aldığı için açılmıştır. her bölgede bi dünya sayısız deedler var o deedleri yaparak bayaa bi süre para ödemeden oynuyabilirsin tabiiki yavaşlatıcak seni hatta sıkılabilirsin bile %70 i grind e dayalı şu bölgede 40 orc kes 5 puan sonra 60tane kes 10puan böyle böyle biriktirirsin. Birde o deedler o kadarda anlamsız değil. Slayer deed denilen grind'e dayalı deedlerin ilk etabında 5 puan ve title veriyor ikinci yani son etabında virtue denilen bir özellik veriyor her deed in verdiği virtue özelliği farklı bunlar stat, armor, resistance ve karakterin regenerationlarını attırıyor tipine göre. Bunların sayısı oldukça fazla yani çok çok fazla karakterini özelleştirme seçeneğin var. Yani aslında anlamsız değil bu deedler. Özellikle ileri seviyelerde zor instance ve raidlerde gerçekten çok önemli oluyor. Birde skillerini kullandıkça class virtuelerin açılcak onlarda talent gibi düşün 3 farklı ağaç var. Kullancıkta ustalaşıyorsun kısacası skillerini. Oyun gerçekten çok detaylı ve büyük. O yüzden o kadarda basit değil ve o yüzden çok keyifli. Gözünüz korkabilir ama bu middle earth'ün tasarımı, senaryosu bu detayları, filmde ve kitapta gördüğünüz hayal ettiğiniz yerde macera yaşama keyfi gerçekten bu .netle yazılmış bir oyuna göre inanılmaz başarılı. Turbine aslında çok çok iyi bir iş çıkarmış. Dekorasyon amaçlı kıyafetlerin tasarımlarıda inanılmaz güzel. WoW un yeni tierlerindeki hayal kırıklığı kesinlikle yaşamıyorsunuz. Birde bir moria varki off off gerçekten şanına uygun bir şekilde yapılmış. Gün ışığını özlüyorsunuz, bunalıyorsunuz atmosferi filan ve moria ile gelen legendary itemlerin customizationlarıyla oyun iyice komplike ve keyifli oluyor. Ağzımın suyu aktı, ben oyunu açıyimde oynuyim biraz ^^
discussioncontroller