Rütbe Sistemi Mantığı
Misafir
Eh, tabi eğlenceli olduğu kesin. İki saatte 72 sayfa xD

Umarım çoğu kişiye yayılır bu özel rütbeler ahaha, herkesi gözlemleyin kendilerine en uygun olan rütbeyi yapıştırıverin ahaha :D
Misafir
ben de nüfus planlama memuru olmak istiyorum ofcm :D .
Misafir
ofcm nüfusu planlamıyor ki, direk soykırıma tabi tutuyor :P
Jedi Panelvan
Üye
Betrayal dedi:

Negative Comment Generator diye birşey vardı. Var mıydı?

Piranha'ydı evet.

ofcm dedi:

Ya bir mantığı falan yok, öyle kafamıza estikçe komik bişi yakaladıkça yapıyoruz işte. ne bileyim canımız kek istiyor, yav dark templaa gözükmüyo ortalarda diyoruz, biri cake is a lie diye yapıştırıyor al sana rütbe =)

Güzel bir hikayesi varmış adamın... Benim hikayem ne inanın çok merak ediyorum, Emrah filmi gibidir ya...
Barnz
Üye

ben de nüfus planlama memuru olmak istiyorum ofcm :D .

elim kaydı hopp tüm hesaplar uçtu
ofcmofcm
Üye

Piranha'ydı evet.

Güzel bir hikayesi varmış adamın... Benim hikayem ne inanın çok merak ediyorum, Emrah filmi gibidir ya...

Valla seninkini bilmiyorum. Panelvan'a rütbe veriyoruz dediler. Aaa... Ne güzel ne veriyosunuz dedim. Darh Vader dediler. Ben de aa niye ki dedim. Geçen aylarda typo yapmışız Darh vader diye, forumda çok muhabbeti döndü dediler. ben konuyla ilgili bilgim olmadığını, o tarihlerde başka işlerle meşgul olduğumuz, sanık ile önceden tanışmışlığım bulunmadığını belirttim. Savcının talebiyle beraat ettik işte.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Nüfus Planlama Müdürü güzel olmuş ama :D
Jedi Panelvan
Üye
"dünikibinüyesildiydim" daha iyiydi ya neyse, en azından plan proje falan işler yolunda :)

haşırt_the_bilekbord
Üye
Evet "benbugünikibinüyesildim" müthişti.
ofcmofcm
Üye
O rütbeyi yazan arkadaşı bulup nüfus planlaması yapıcam sonrada silicem zaten =)
discussioncontroller