Rütbe Sistemi Mantığı
ScarletWolf
Üye
Rütbe olayı tamamen saçmalık. Forumda 3 tane rütbe vardır;

Kurucular (Adminler)
Kurucunun Müritleri (Moderatörler)
Kurucunun Halkı (Normal Üyeler)

:D :D :D :D

Galadriel
Üye
Dharkan dedi:

Cesur Yeni Dünya yerine Cesur Malta Eriği olsada ne güzel olurdu aslında.

Şimdi kusuyorum,kusuyorum...Aha da kustum  :grrr:
Misafir
Mantığın en son uğrayacağı yer bu Rütbe Sistemi olsa gerek. ;D

Bkz: on kilo dasdas, cake is a lie..
The White Lord
Üye
Aslında bu rütbe olayına tümde karşıyım. Çünkü; (bahsedeceğim şeyler özel rütbe hakkında değildir. Onlar zaten işi tümden karıştırıyor.)
Üye olduğum başka bir forumda, en çok ileti atan (post kasmak diye de bilinir) ve 1-2 yıldır oraya üye olan kişiliklerin burnu kalkıyor. Foruma yeni üye olan kişilere (herhangi bir konu açtığı zaman) "kilit+ban, ne saçma bir konu, çömsün (anlamayan için çömez :D ) olm öğren de gel" diyerek kendilerine forum fosilleri demektedirler. Bunların ağzını yüzünü kıracaksın işte. Yıllanmış (kaşarlanmış) üyelerden bir tane bile sevecen insan görmedim yahu!
Sims 2 Ustası
Üye
ama kimi yeni üyeler de cidden deli oluyorlar. Tutup alakasız yerlere başlık açmak, ardarda 1000 tane mesaj yazmak, bir sürü şey, hakedenleri de var. Ama her yeni gelene de öyle dememk lazım.

Bence herkese bir özel rütbe olsun. En popler üyeler coştu, biz kadlık Dünya'da.
Misafir
"Çömsün olm sen" asdasd bu ne lan. asdıhaısudhahısda. "İyi ayağa kalkayım?" adskljkasdj, evet.
Ichimaru
Üye
'Bazı' yeni üyeler inanılmaz komik...Anlayamıyorum...
Jedi Panelvan
Üye
The White Lord, seveceniz biz kardeş. Hatta rütbem bile varkene yani...

hajimenodairinin
Üye
rütbesi olmayanlara tek sözüm var: QQ moar..
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
Herkesin rütbesini belirlemesi en mantıklısı.Forum daha bir canlanır,geyik köşeleri dolar,herkes torocan diye rütbe koyar olayda iyice saçmalardı.Ne güzel di mi ;D
discussioncontroller