Rütbe Sistemi Mantığı
PiranhaPiranha
Üye
@neLTu, @Laçin, tamam arkadaşlar dediğiniz gibi olsun aynen katılırım, ben öylesine takıldım sadece.. Zaten anlaşıldı neye göre davrandıkları, eskiliğe yeniliğe göre rütbe verip vermemeleride hiç önemli değil. Fakat öte yandan mesaj sayısına göre mi (bu en kötüsü) yoksa forumda Modlarla (editör/yazalarla) aşırı fazla içli dışlı olmaya göre mi veriliyor acep diye bir an kuşgulandık, tabii böyle olmasıda gayet yanlıştır...
Laçin: "..bana verilen eski forum rütbesi (ki eski forumun en etkin üyesiydim, ayıptır söylemesi).." aa bu da nesi.. hiç böyle söylüyormuyuz hımm şimdi olmadı bak :D ;D
deddodeddo
Üye
Bu Laçin var ya, bunun mesajlarının yarısı spam! Buna virüs bulaştı, bütün foruma paso sizi seviyorum canlarım yazıp duruyordu bu. Bakma sen bu kadar popüler olduğuna.

Laçin n'aber? Bir görüşemedik seninle de... :(
Laçin
Üye
Hmm, dur diegocuğum, yakında. Çok yakında. Kamin suun diyebiliyorum şu anda sadece ;D

Ama görüşeceğiz.

Piranha, neltu'nun yazarları gördüğünden bile şüpheliyim açıkçası. Bununla bir alakası olmadığına eminim ben.

;D
Misafir
Eski forumdan ziyade Spam daha çok yakışmaz mıydı size Laçin beycim ?
Laçin
Üye
Ne zaman spam yaptığımı gördünüz? Hadi ispat edin? Yaptığımda da altına not düşmüşümdür herzaman ;D
deddodeddo
Üye
Neltu'nun rütbesi forumun yenilenmesinin ardından ancak bir robotun başarabileceği şekilde hızlı ve düzgünce insanlara yardımcı olmasından kaynaklanıyor. Rütbesini sonuna kadar hakediyor. :)
[WT]Elessar
Üye
ASDASD

Bu mesaj bir spamdir!! :D
PiranhaPiranha
Üye
hımm çamaşırlar bir bir dökülüyor ortaya ilginç :o aman dikkat edin... :police: Laçin, müdürümüz ofcm nin odasında bekleniyorsunuz, yanında baş Mod'da varmış :D
EDIT: tamam Deddo, biz birşey demedik hakkıyla alsın tabiki >:D
EDIT_2: ya arkadaşlar ne o rütbeli rütbeli doldunuz buraya tamam anladık iyisiniz hoşsunuz güzelsiniz :D
Laçin
Üye
Rütbemle zererim sizi lam! :jedi:
Misafir
1 senede o kadar mesaj sayısına sabit olan birine başka ne denebilir ki ?
discussioncontroller