Çok gereksiz değil mi bu başlıklar?
123458
Misafir
Evet, birazcık tuhaf olacak, açılacak ilk konunun böyle olması.

Son zamanlarda yapılan bu başlıklar yüzünden normal atılan arada kaynıyor, 2 saatte 70 küsur sayfa mesaj oluyor. Bütün forum bu tip başlıklara kitleniyor. Ve açıkçası, çok gereksiz bulduğumu söyleyebilirim. Aslında bu kadar abartılmasa güzel olabilirdi ama hal böyleyken hiç ama hiç hoşlanmıyorum.

Gerçi Cake Is Lie'da kek bırakan başkası değildi ama, neyse artık. :P

Not: Çok uykum var, güzel cümleler seçemedim, ama genel olarak ne anlatmak istediğimi belirttiğini düşünüyorum.
Not2:Elegost benden önce davranmış.

Yani hiçbir anlamı olmayan, bomboş mesajlarla dolu 70-80 sayfalık konular istemiyorum(z). Başka istemeyen var mı bilemem ?
haşırt_the_bilekbord
Üye
Eğlenceli oluyora ama di mi?
Jedi Panelvan
Üye
Puhaha ama Atış Serbest konusuna en çok mesaj gönderenlerden birisin? Yanlış anlama olur böyle şeyler demek istiyorum yani...

Misafir
Eğlenceli olmasına oluyor, ama bu foruma kattıkları yönünden düşünürsek pek de bir getirisi yoktur eminim ki eheh. Ama eğlenceli xD
Misafir
Eh, orası biraz öyleydi başlarda. Ama son açılan onkilodaşdaş isimli konuda mesaj yazdığın sırada konu 40. sayfadaysa mesajını attığında 43. sayfa açılmış oluyordu.

Son atılan postların hepsini okurum forumda, birsey kaçırmayayım diye, insan 2 saat boyunca sadece onkilodaşdaş görünce birazcık sinir olmuyor değil. Hani bir konusu olsa neyse, o da yok. Birbirinden anlamsız 70 küsur sayfalık bir konu.

Zamanında atış serbest gibi konularda aynısı yaptığımın farkındayım, yani saldırabilirsiniz bana konuda, atış serbest, ama ne kadar yanlış olduğunu yeni yeni görüyorum. Ne yaptıysam zamanında hepinizden özür dilerim bunun için.
haşırt_the_bilekbord
Üye
daşdaşı bilmem ama Darh Vader geyik ve eğlencenin max olduğu bir yerdi.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bu forumdaki başlıkların % 60 ı gereksizdir zaten,bunu söyliye söyliye canım çıktı ama beni dinliyen yok,ve bu lafı çok söyledim,söyliyorum ve söylemeye devam edecem :_ " bu forumun bi tek "Tuvaletinizi nasıl yaparsınız " konusu eksik "!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ttng
Üye
son günlerde fazlasıyla arttı bu başlıklar ve bu başlıklardaki mesajlar evet.havalar sıcak ondan heralde :)
Laçin
Üye
Puhaha, bu gün buluşma vardı değil mi?

Peki, sen kaşındın :jedi:
TheodrienTheodrien
Mod
Evet çok gereksiz. Düzgün bir muhabbet yapmak için veya herhangi bir oyunda bir fikir belirtmek için o gereksiz konunun doyuma ulaşıp, kaldırılmasını bekliyorum. Çünkü o konu varken forumun geri kalanı hiçbir işe yaramıyor.

Geyik hepimiz yapıyoruz, yapmalıyız da. Ancak bunu böyle cıvıtarak yapmak hiç hoş değil. Foruma yeni gelen biri için çok kötü bir görüntü oluşturuyor.
Çağlayan
Üye
Her ne kadar onkilo dasdas konusunda geyik yapanlardan biri olsam da ben de bu konudan rahatsız olmadığımı söyleyemem.
123458
discussioncontroller