Çok gereksiz değil mi bu başlıklar?
Misafir
academy74 dedi:

cekememezligin luzümü yok bence

Ciddi misin bunu söylerken, rütbenin bana ne gibi bir getirisi var anlatabilir misin ?
inesistente
Üye
academy74 dedi:

3e giden cocuklar bile böle komik ve lüzumsuz konular acmaz merak etme
anlamiorum ya adminlerin kararlarini bile sorguluyosunuz pes valla

adminlerin kararları tabi ki sorgulanacak. ayrıca bu başlık komik ve lüzumsuz değil, puhaha (ha'ların sayısından emin olamıyorum=) rahatsız olduğu bir şeyi gayet güzel bir dilde ifade etmiş. academy74, biraz daha sakin=)

Puhaha dedi:

Eh, eğlenmeK tabii ki hakkınız ama bu kadar yoğun bir geyik IRC üzerinden yapılsa daha güzel olmaz mı ? Hem siz eğlenirsiniz, hem forumda kalabalık yapmış olmaz. :)

bunun şöyle basit bir cevabı olabilirdi: "hiçbirimiz IRC kullanmıyoruz"
ama sanırım daha doğru cevap, bu geyiğin forumla ilgili olduğu ve o geyik sırasında onlarca insanın da o başlıkta vakit geçirmekten keyif aldığı, ilginç bir deneyim yaşadığı, o "takip edememe" halinin bile kendi başına bir eğlencesi olduğudur.

forumda genel bir rahatsızlık varsa buna seyirci kalamayız elbette, bu tip başlıklar daha az açılır, daha çabuk kapanır. ama "oyungezer online" eğlencesi, burada yapılan bir şey. "IRC'e taşının" önerisi çok makul değil.

alta edit: yapılabilirler mi hiçbir fikrim yok ama bu talebin değerlendirileceğine emin olabilirsin puhaha
Misafir
@inesistente

O zaman foruma chat-box tarzı birşey konsa, yada yapılabilir mi bilmiyorum, bu başlıklardaki mesajlar son gönderilen mesajlar bölümünde çıkmasa ?

Aklıma bunlar geliyor benim çözüm olarak.
Reborn
Üye

"IRC'e taşının" önerisi çok makul değil.

Olsun, arada bir uğrayın bari ya  :-\
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Bir haftada böyle üç konu açılınca haliyle hem göze batıyor hemde diğer üyeler rahatsız oluyor. Yani geyik tabi ki yapılacak, ama 70 sayfayı aşması, bi nevi suyunu çıkartmak oluyor sanki olayın.

IRC konusunda Puhaha'ya katılıyorum. IRC'e gelin bir senelik geyiğe doyun asdsadfsd :P
FireMcFireMc
Üye
Anlık oldu bitti ya, bir daha yapmayız. =P
lordwolky33
Üye
Bundan sonra Irc'ye 7/24 kamp kuruyorum şu müthiş geyikleri yakalayabilmek için  :P
deddodeddo
Üye
Puhaha dedi:

@inesistente

O zaman foruma chat-box tarzı birşey konsa, yada yapılabilir mi bilmiyorum, bu başlıklardaki mesajlar son gönderilen mesajlar bölümünde çıkmasa ?

Aklıma bunlar geliyor benim çözüm olarak.

Bu uygulamaya eskiden takıldığım bir forumda rastlamıştım. Daha doğrusu ben önermiştim ve uygulamışlardı. "Geyik ve Türevleri" isimli bölümde açılan hiçbir başlığın son mesajları yeni mesajlar bölümünde gözükmüyordu.
FireMcFireMc
Üye
Kanalda olup konuşmayanı kickliyorlardı en son. =P
Laçin
Üye
Selim, kaan abi seni bana havale etti. ;)
discussioncontroller