Çok gereksiz değil mi bu başlıklar?
Misafir
Ne gibisinden havale etti Laçincim ?
Misafir
Posta yoluyla.
Laçin
Üye
Valla, icabına bak dedi, az kalsın boğuyordum ya zaten seni... :P
Kaelin
Üye
Gariptir ki bunu daha önce kimse söylememiş. Oyungezer Online bir siyaset sitesi değil, bir felsefe sitesi de değil, hatta bir sanat sitesi de değil. Burası bir "oyun" sitesi. Oyun lan! Ne kadar ciddi olabilir ki? Tabiki yeni çıkacak oyunlar hakkında falan çok ciddi tartışmalar yapıyor olabiliriz ama en nihayetinde, oyun bu be! Eğlence değil mi oyun? Eğlenmek için oynamıyo muyuz biz bunu? Zaten video oyunları sistemde eğlence sektörünün bir parçası değil mi?
Mesela bu cake is a lie gibisinden geyik konular benim yöneticilerinden biri olduğum türkçerock.net'te açılsaydı, direk konuyu siler, açan kişiyi forumdan atardım. Çünkü orası ciddi bir site. Müzik kavramları ve siyaset tartışılıyor orada. Burada ne tartışılıyor? Oyun!

Ama hala geyikten rahatsız oluyorsanız, konu dışı bölümünün de dışında, bir geyik bölümü açılır, bu bölüme atılan postlar "okumadığım konular" fasilitesinde ya da anasayfanın alt tarafındaki en son mesaj atılan konular yerinde çıkmaz. Olur biter. Herşey temiz, herkes mutlu?
Bi de üstüne geyik konuları göster/gösterme diye bi seçenek eklenir, yeme de yanında yat.
deddodeddo
Üye
Tamam da niye kızdın ki? Sakindi burası. ^^
LovermanLoverman
Üye
Kaelin dedi:

Gariptir ki bunu daha önce kimse söylememiş. Oyungezer Online bir siyaset sitesi değil, bir felsefe sitesi de değil, hatta bir sanat sitesi de değil. Burası bir "oyun" sitesi. Oyun lan! Ne kadar ciddi olabilir ki? Tabiki yeni çıkacak oyunlar hakkında falan çok ciddi tartışmalar yapıyor olabiliriz ama en nihayetinde, oyun bu be! Eğlence değil mi oyun? Eğlenmek için oynamıyo muyuz biz bunu? Zaten video oyunları sistemde eğlence sektörünün bir parçası değil mi?
Mesela bu cake is a lie gibisinden geyik konular benim yöneticilerinden biri olduğum türkçerock.net'te açılsaydı, direk konuyu siler, açan kişiyi forumdan atardım. Çünkü orası ciddi bir site. Müzik kavramları ve siyaset tartışılıyor orada. Burada ne tartışılıyor? Oyun!

Ama hala geyikten rahatsız oluyorsanız, konu dışı bölümünün de dışında, bir geyik bölümü açılır, bu bölüme atılan postlar "okumadığım konular" fasilitesinde ya da anasayfanın alt tarafındaki en son mesaj atılan konular yerinde çıkmaz. Olur biter. Herşey temiz, herkes mutlu?
Bi de üstüne geyik konuları göster/gösterme diye bi seçenek eklenir, yeme de yanında yat.

Konu dışı kısmı niye var o zaman ? Yani biz çocuk muyuz da sadece ve sadece oyunlarla yatıp kalkalım? Hatta ben bu forumda siyaset-politika- felsefe gibi konuların çok az konuşulduğu fikrindeyim. Daha fazla olmalı. Hepimiz ergenliğini bitirmiş ya da bitirmekte olan insanlarız. Çocuk değiliz ki..
Kaelin
Üye
Konu dışı bölümündeki her konu geyik değil. Mesela "Türkiye'yi neler bekliyor?" diye bir konu var. Bu geyik midir? Siyaset bölümümüz olmadığı için oradadır o konu. O yüzden geyiğe farklı bir bölüm açılsın diyorum. Ya da konu dışı bölümüne açılan geyik olmayan her konu için başka bir bölüm oluşturulsun(siyaset,felsefe vs.). Ama bu pek uygulanabilir bir yöntem değil. Bence de siyaset falan çok az tartışılıyor bu sitede ama benim söylemek istediğim o değil. Tamam çocuk değiliz ama bir oyun sitesinde geyiğin garip kaçması benim anlamadığım. Geyik de olsun ciddi konular da olsun.
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Geyik yapmasını beceremem ama geyik muhabbetler hoşuma gider Dergi Editörlerinin bizlerle birlikte hoş sohbet ortamı yaratmaları çok eğlenceli bence bu onların ne kadar cana yakın ve sempatik olduklarını gösterir :D Hep böyle kalın sizi siz olduğunuz için seviyoruz :D
lordwolky33
Üye
Benim içim çocuk bea :D
FLC
Üye
Geyik fal gibidir. Geyiğe inanma, geyiksiz de kalma. (Uymadı gibi?)
discussioncontroller