Çok gereksiz değil mi bu başlıklar?
145678
FireMcFireMc
Üye
aaslan dedi:

http://img175.imageshack.us/img175/2945/forumwy8.jpg
konunuz atom bombası etkisi yaptı.

Aaaa internet explorer kullanıyor. Dalın! =P
Laçin
Üye
Şey, siyaset istemeyen üyelere hep dedim. Ve zamanında da yazdım aslen. Eğer siyasete karşıysak, birleşip sesimizi duyursak? Yav çok mu şey istiyorum, demokratik bir yöntem işte. Herşeyi adminlerden beklememek lazım. :P

Ayrıca bunlar hep, onaga ve silva yok diye oluyor. Biri strateji oyunlarının konularında gezer, biri rpg konularında. Eh, süfer mesajlar atarlardı. Yok ki öyle üyelerimiz. Ben bir çok oyun hakkında baya bir bilgi sahibiyim, ancak onlar gibi uğraşamıyorum işte. Denedim, yamuldum. Donanım konusunda falan :P

Efem neyse, dediğim gibi birlik olalım. Hoş, ben iyi yazılmış siyasi mesaja bayılırım. Bkz: Lord Kharon, Pyros, Choosen One, ve bir kaç üye daha.

Biz biraz dışkısını çıkarttık olayın, kafamıza ne gelirse yazıyoruz, ayıp oluyor. Hiç bir dayanağı olmayan yazılar hemi de. :(
aaslan
Üye
siyaset konularının da foku çıktığı oluyor,ama 2 saatte 70 sayfalık olan konu bile forumun iyiliği için duruyorsa siyaset de olmalı forumda diyorum.
academy74
Üye
bence türkiyeyi neler bekliyor konusu haricinde
digerlerinin aaslanin dedigi gibi foku cikmis faziyette
aaslan
Üye
ya bırakın adamlar siyaset yapsın işte niye karşısınız ki bu kadar,biz burda 2 saatte 70 sayfalık geyik yapabiliyorsak adamlar da orda siyaset diye birbirlerine dalabilirler bence.adamlar siyaset tartışınca size noluyor yani dürtüyorlar mı sizi her siyaset mesajı attıklarında?
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Ben okuyorumda bu siyasi vb. konuları o kadar güzel türkçe ile yazılıyorki kimin neyi savunduğunu hala anlayamadım cık cık...  ;D Hele gece vakti bu ağır tartışmaları kafam kaldırmıyor :D
aaslan
Üye
tartışırlar kısır döngü gider işte o :P
keneagan
Üye
Hiç de gereksiz değil. Son mesajlar bölümü doldu diyorsunuz. O zaman siz de karşılık olarak diğer konulara cevap yazın. Alın size rekabet TOROCAN 4EVER hıh
Torocan
Üye
Koşun Türkiye'yi kurtarın.
Misafir
Ben de eskiden bu başlıkları gereksiz olarak görürdüm, ama artık görmüyorum. Çünkü burası ciddi bir yer değil ki... Oyun parkı gibi, stres atılabilecek, şaklabanlık yapılabilecek bir yer.
145678
discussioncontroller