Sapphire Summer Games 7. Hafta
akara
Üye
Bu haftaki temamız animeler. Animeciler toplanacak, oyun oynayacak, anime muhabbeti edecek, Berkant death noteunu getirecek gelmeyenleri death notea yazacağız. Arada belki anime bile izleriz :)
sanal180
Üye
Keşke İstabul'da olabilseydim. 8 Ağustos akşamı %80 gideceğim. Eğer gitmezsem kesinlikle gelirim.
Darkness
Üye
Cosplayler olsun bende death noteumu getiricem :)
Misafir
akara dedi:

Bu haftaki temamız animeler. Animeciler toplanacak, oyun oynayacak, anime muhabbeti edecek, Berkant death noteunu getirecek gelmeyenleri death notea yazacağız. Arada belki anime bile izleriz :)

Bende benimkini getireyim bari. =p Geçen hafta da getirmiştim gerçi... =p
hajimenodairinin
Üye
oo geliyore bu hafta da madem öyle.
geçen hafta da star wars haftasıydı, hardkor star warscu arkadaşlarımız geldi, ışın kılıçları falan bile vardı kendilerinin.
o halde arşivle falan gelelim bari, nolur nolmaz. ;)
Misafir

hardkor star warscu arkadaşlarımız geldi, ışın kılıçları falan bile vardı kendilerinin.

Ahahahahah Mert... xD  ;D
TheodrienTheodrien
Mod
Hayda. İşlerden dolayı fırsat bulup da gelemiyordum, bu hafta gelme ihtimalim vardı. Şansıma "Anime Haftası" olmuş bu hafta. Gelmeyeyim en iyisi.

Bu tarz genel turnuvalarda sadece birşey üzerine yoğunlaşmak pek iyi bir seçenek değil benim düşünceme göre. Anime sevmeyen birisi sabahtan akşama kadar o ortamın içinde bulunmak istemeyecektir. Sırf anime yüzünden, genel turnuvaya gelmek isteyen biri gelmeyecektir.

sanal180
Üye
Abi geçen hafta Star Wars haftasıydı ama deliler gibi Cod4,Quake4,BF2 oynadık. Bence gitmelisin.
Misafir
Theodrien dedi:

Hayda. İşlerden dolayı fırsat bulup da gelemiyordum, bu hafta gelme ihtimalim vardı. Şansıma "Anime Haftası" olmuş bu hafta. Gelmeyeyim en iyisi.

Bu tarz genel turnuvalarda sadece birşey üzerine yoğunlaşmak pek iyi bir seçenek değil benim düşünceme göre. Anime sevmeyen birisi sabahtan akşama kadar o ortamın içinde bulunmak istemeyecektir. Sırf anime yüzünden, genel turnuvaya gelmek isteyen biri gelmeyecektir.

Anime haftası diye normal oyunları oynamamazlık etmeyeceğiz ki. Yine normal oyunlar her zamanki gibi oynanmaya devam edecek...

Ayrıca anime rulz.. =p
Misafir
Cosplay yaparsak dövülmeyiz değil mi ?
hajimenodairinin
Üye
seni cosplayle bakkala bile almazlar.
discussioncontroller