Sapphire Summer Games 7. Hafta
Misafir
@enter

Hepiniz aynısınız, ben summer games'e gidiyorum.
hajimenodairinin
Üye
gel vallahi, bizim cos'umuz yok ki play'ini yapalım zaten. :(
bir ergo proxy maskesi istedik onu da vandallar yoketmiş kururken. ;_;
KATLIAMCI
Üye
anime girl şeklinde bişiy olursa cosplay neden olmasın :D
Misafir
KATLIAMCI dedi:

anime girl şeklinde bişiy olursa cosplay neden olmasın :D

Onun icin bazi "ciddi" islemlerden gecmem gerek.  ;D
hajimenodairinin
Üye
tianzi cosplay yapsınlar.
KATLIAMCI
Üye
en iyisi koreye gitmek vize ismemiolar =)
JeraR
Üye
Hellsing ova pls =)

Jer olaraktan orda olucam yine =)
coldo
Üye
Lan partisine 30dk gec kalmıstık.Oraya vardıgımızda hemen bıletlerımızı aldık ve yerlerımıze gectık.Oradaki hos bir bayan bize cok yardımcı oldu.benim cok beklentılerım vardı.(cunku 1-2 yıl once baska bır lan partısıne katılmıstım ve gercekten cok guseldi).Herkes kendi kafasina gore takılıyordu.Bizde arkadasımla once bfme oynayalım dedık ama serverı actım,ırk secıyordumkı bunun bfme2 deılde birinci oyun oldugunu gordum,sasırdım.War3 oynayalım dedık ve biraz takıldık.Tam kalkıp gıdecekken yemekler geldi.Ve birsey oldu,birileri bf2 serverı acmıstı ve ben buna cok sevındım cunku bf2 de pro olmadıgım halde oyunu cok sevıyordum.Oyuna girdim ve squad sectim.Takım kaptanımız "Sekban" die biri idi.(bu arada oyunda nickim "Shaman_King_18" idi).Onunla ve bir arkadasla baya operasyon duzeyınde deneyımlerımız oldu.3 kısı jıple baya yer dolastık ama kopruden suya dusmemız ve aynı anda olmemız cok komık oldu.Daha sonra ben ucaksavar a gectim ve 3 kere aynı 2 eleman heli kullanan arkadası oldurdum.Ilk roundu biz kazanmıstık,ikinci oyunda eleman sayisi 20 iken birden 5 e dustu.Ozamanda ayrılma vaktının geldıgını anladım.Bana gore 64 kısılık bf2 yapılabılırdı ama cogusu cs kapısıyor,bazıları wow oynuyor,digerleri dota ve nfs idi.bu yuzden dogru duzgun serverlar yoktu.Olanların cogu private idi,giremedik zaten.Tam gitcektikki birinin Crysis oynadıgını gordum keske benim pc de olsaydı die uzuldum.
Misafir
PC başında toplanıp Yengen Hoppa videoları izlediğimiz dakikalar ve gülüşmeler bu haftanın olayıdır.
Misafir
Toh!!!
discussioncontroller