Sapphire Summer Games 7. Hafta
hajimenodairinin
Üye
ore ga gandamu datta..  TOH!
Kolombus
Üye
Over Nine Thousaand !
a_smurfa_smurf
Üye
IT OVER NINE F****N' THOUSAND!
KATLIAMCI
Üye
Bakkala gidiyom bişiy isteyen varmı ??
coldo
Üye
Lan partide calısan bir kisiyle oyuncular arasinda gecen bir konusma:
X:Bf2 serveri accaz gelcekmisiniz?
Y:Ya napcaz yaa!!!
X:ama ödüllü olacak(benim arkadasın gozlerımı bıle acıldı,kendısı bf2 sevmesede:) )
Y:ekran kartımı verceksiniz?
X:yok bundakı oduller ole seyler deıl.
Y:ozaman oynamaya gerek yok.

sanki cogu kisi ödüller ıcın gelmıs,kımsenın nıyetı yok soyle topluca bır oyun oynayalım dıe.5.30 da geldim,8,30 ta ayrıldım.sadece bf2 den zevk aldım o da 15dk bıle surmedı.Daha once bir lan party e katıldıgımı solemıstım.Teknolojı tv duzenlemıstı.64 kısı bf2 oynamıstık.3-4saat.superdı.daha sonra da daydefeat oynamıstık o kadarda super deıldı:) bunu  bu lan partiden de beklemıstım ama olmadı.aslında arkadas ılk soledıgınde demıstım;mıllet oraya odul ıcın gıdıyor dıe ama daha sonra dergıdekı ve forumdakı yazıları okuyunca kararımı degıstrıp gıtmek ıcın arkadası zorlamıstım.ben bunları sadece bunlar yapılsaydı daha bır zevk faciasına donusebılırdı dıorum.saat 9 dan sonra neler yapıldı hıc bılmıorum.belkı iyi birseyler olmustur.Oldumu?
RightHand
Üye
DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU DESU ...

Beynimi yıkadınız  o.o nihahaha !
Jedi Knight olduğu sürece etkinlikten mutlu bir şekilde ayrılacağım  ;D
a_smurfa_smurf
Üye
coldo dedi:

sanki cogu kisi ödüller ıcın gelmıs,kımsenın nıyetı yok soyle topluca bır oyun oynayalım dıe.5.30 da geldim,8,30 ta ayrıldım.sadece bf2 den zevk aldım o da 15dk bıle surmedı.Daha once bir lan party e katıldıgımı solemıstım.Teknolojı tv duzenlemıstı.64 kısı bf2 oynamıstık.3-4saat.superdı.daha sonra da daydefeat oynamıstık o kadarda super deıldı:) bunu  bu lan partiden de beklemıstım ama olmadı.

WCG2005 lanparty'si olmasın o, TTV hiç LanParty düzenlemedi çünkü. 64 kişi bf2 oynadığımız tek LanParty de oydu yamulmuyorsam.
Misafir
ore ga gandamu datta..  TOH!

(TOH!)

Nine THOUSAND!!!

Nani mai hani, Nani mai hani, Nani mai hani.....

Desu Desu Desu....

hajimenodairinin
Üye
NANI, MAI HUNNI~?
coldo
Üye
hakli olabilirsin.ama hakketen cok güsel bir gundu.yanlıssam söle:)
discussioncontroller