Sapphire Summer Games 7. Hafta
Misafir
Zer0 dedi:

Hani resimler ? :P

Evet, hani? xD
akara
Üye
Hafıza kartını kaybettiğimiz için bu haftaki resimleri koyamıyoruz.

Şaka şaka. Koycaz birazdan fotoğrafları :)
Misafir
akara dedi:

:dans: :dans: :dans:
Zer0
Üye
akara dedi:

:hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm:

Spoiler:

:p: :p: :p:
Kolombus
Üye
Nerede görebileceğiz fotoları ?
Misafir
www.sapphiresg.net

Sol tarafta galeri bölümü var.
Misafir
headspinz
Üye
Nasıl bir giriş yapmalıyım tarzında düşüncelerle boğuşurken, söze organizasyonu överek başlamaya karar verdim. Organizasyon gerçekten güze duygularla dolu olarak başladı benim için. Ankaradan kalkıp gelmiştim ve tanışacağım yığınla insan vardı. Tabi Barbaros yokuşunu (tabi ismi böyle ise) yaya olarak tırmandıktan sonra sıcaklığında etkisiyle konuşma yeteneğimden yoksun kalmıştım. Nihayet Adeksteki arkadaşlarımla buluşup muhabbet faslına başlamıştım ki, kayıt yaptırmamı söyleyen bir ses ile kendimi Damla hanımın yanında buldum. Kayıt faslından sonra güzel bir gaming muhabbeti başladı yaklaşık bir buçuk saat süren. Neler konuşulmadı ki orada, Türkiyenin gaming sorunsalı, oyuncuların problemleri bunlar için neler yapılabileceği vs vs...
Muhabbet ortamındaki insanların yaratıcılıkları gerçekten takdire şayandı. Her kafadan bir ses yerine, mantıklı ve can alıcı fikirler çıkıyordu. Ve benim için bu organizasyon çok iyi başlamıştı. Çünkü önce beynimizi çalıştırdık ve birazdan da parmaklarımız çalışıcaktı.
Muhabbet faslını istemeye istemeye bitirsemde (artık Damla Hanım beni dinlemekten ve fantastik düşüncelerimden yorulmuştu :) )haftaya tekrar onları esir alacağımı belirttim.

Bölüm II olarak adlandıracağım bu kısımda, organizasyondan bahsedeyim diyorum. Öncelikle klan oyuncularımızla orda bulunduğumuz için 6 makine yan yana bir durum yarattık. Tabi ben geç geldiğim için kendime PC bulamamıştım. Neyse ki birileri erken kalkarak bana yardımcı oldu :P
Ekipmanlarımızı ve PC leri hazırladıktan sonra, gerçek anlamda Call Of Duty 4 oyuncusu olsakta her yarışmaya katılmak istedik. Çünkü bu organizasyon, eğlenme ve öğrenme amaçlı yapılmıştı.
Şahsen ben, NFS - Battlefront II - Call Of Duty 4 - Quake 4  oyunlarına katılabildim.(Biraz geç geldiğim için) ve hiç birinde de derece elde edemesemde o kadar çok eğlendim ki. Battlefront II organizasyonu sırasında gülmekten oyunu oynayamadım çünkü oyunu ilk defa oynuyordum ve benim için çok garip şeyler oluyordu.
Kısaca bu organizasyon benim için gayet eğlenceli ve neşeli geçti. Gelecek hafta yine orda olup insanların başlarını ağrıtmaya devam etmeyi planlıyorum.

Bu organizasyonu düzenleyen sizlere, katılan bizlere teşekkür ederim.

P.S: Ödül muhabbetinden sonra kaçacak arkadaşlara ise sitem ederim.

Buğcan "headspinz" Çankaya
www.zerotoleranxe.org
neRon
Üye
Maç vidyolarınız var mı? Şahsen iyi bir clanın vidyolarını izlemenin kendime yararı dokuncağını düşünüyorum.
headspinz
Üye
Prensip olarak her maç içerisinde demo alırız. Ancak şuan sitemiz 4 gündür aktif. O yüzden demoları koyacak vaktimiz olmadı. Lakin ilerleyen günlerde bir çoğu orada olacaktır. Bilgisayarınızda CoD4 oyunu yüklü ise, web sitesinde hazırlayacağım guide doğrultusunda kolayca demoları izlersiniz. Demolar hazır olduğunda size buradan özel mesaj atarım.

İlgin için teşekkür ederiz.
discussioncontroller