Başkalarına yakıştırdığınız rütbeler (unofficial)
PiranhaPiranha
Üye
(üste) Snorlax - İyi peki bir deneme yap bakalım. nick name altında ne yazacak rütben olacakmı :) Kendin düşündüğün bir rütbe ismi vardır herhalde biz Yeşil Kedi bilmem ne diyoruzda sen ne diyorsun?... (NOT_: mesajına 'Edit' yaparak cvp verebilirsin)...

(üstteki edit'e) EDIT_: Snorlax, vay be demek benim bulduğum ismi kullanacaksın (olsun güzel durdu) ee o zaman desene ben Rütbe name babası oldum hay bin kunduz :D
SnorlaxSnorlax
Üye
Olmuş gibi sanki ama istediğim gibi yapamadım. Yerini de alta taşıdım, rengini de yeşil yaptım. Okunmuyor doğru düzgün ama olsun, sonuçta kendi rütbemi yaptım.  :dans: :dans:

Piranha, bence sana da "Hay bin kunduz" rütbesi yapalım aynı yolla. :D

Alta: Biliyorum, modlar istek üzerine yapmıyorlar bunu, ben o yüzden bunu yaptım.
PiranhaPiranha
Üye
Ha evet valla yapılır "Hay Bin Kunduz" (güzel bir öneri oldu) yada "Eski Forumdan" yada "Jedi Knight"... Yalnız bu rütbe isim adaylarının her hakkı bana aittir saklıdır kimse elleşmesin bak yakarım gezegeni :D

Snorlax - mesajda dediğim gibi iyi durmuş güzel merak etme okunuyor boşver. elimizden ancak bu kadarı geliyor şimdilik... Şu da varki sipariş istek üzerine Rütbe şeysini Forumda pek kabul etmiyorlar malesef. biz sadece öylesine olurmu-olmazmı öneri yapıp duruyoruz. ee olurda gerçekleşirse mutlu oluruz tabii...  nah! gerçekleşir ;D
Toorex
Üye
Bana ne yakıştırıyorsunuz?

Amele, ezik, mal öhm..Yok ya ben almıyım ya da xD
isoticisotic
Üye
uther de la ligthbringer havle ve la bin şavk getirici kuvvete
yakışır uthere
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
isotic dedi:

uther de la ligthbringer havle ve la bin şavk getirici kuvvete
yakışır uthere

Ahdsahdas :D çok iyi.
Maralais
Üye
Uther de l'Ightbringer, fransız.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
Maralais dedi:

Uther de l'Ightbringer, fransız.

:D :D

Buffy de vampir sayılır geldi aklıma
Mr_AceMr_Ace
Üye
Onun devamında da Arnold Civardagezer'di. Bilmem aklıma geldi sadece.
Rajaz
Üye
Arnold Sivastagezer vardı bir de. :D

O değil de bu sene eğer relentless okula gitti diye daha az online olacak olursa Laçin'i geçmek gibi hain planlarım var. :D Dikkat ettiyseniz oyunlar ve bilhassa en iyi olduğum konu olan donanım ve haberleşme ile tarih üstüne hiçbirşey yazmadım, çizmedim. Ha bir de müzik konusu var ki şu anda yeni grupları dinleyerek eksiğimi de kapatmaya çalışıyorum.

Artık bir rütbe verirsiniz. :D Hatta benim rütbem alpha üyesi olsun. Keşke zamanında üye olsaymışım diyorum şimdi alpha abilerin nasıl fors ata ata gezdiklerini görünce. :'(
discussioncontroller