Türk forum tarihinin en bomba konusu!!!
Dave Blake
Üye
DH forumuna hastayım zaten.Kime ne söylesemde post kassam muhabbeti yüzünden oluyor bunlar hep.
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Zer0 dedi:

Night_Eagle, TARP sucukları yesen bunları demezdin ama. Sende o %618'lik kesime dahilsin biliyorum.

Edit: TARP sucukları , %100 dana falan yazmasına rağmen aslında içinde %100 dana bulundurmuyor ; yerken anlıyorsun, "ITS A TAAAARRRP!!" diye bağırıyorsun hatta.

Çok kötü :( Olmadı Ogz, olmadı zemo :( :(
StormOrjin
Üye
Zer0 dedi:

Night_Eagle, TARP sucukları yesen bunları demezdin ama. Sende o %618'lik kesime dahilsin biliyorum.

Edit: TARP sucukları , %100 dana falan yazmasına rağmen aslında içinde %100 dana bulundurmuyor ; yerken anlıyorsun, "ITS A TAAAARRRP!!" diye bağırıyorsun hatta.

Evet bir danayı kendi bağırsaklarına sığdıramıyorlar daha. O yüzden birden çok sucuğa bölüyorlar danayı.
HoNoRe
Üye
bagırsak dedin de aklıma kokorec geldi seven var mı???
lordwolky33
Üye
Ankara'da profesör diye bir yer vardı.Bir kaç kere yedim fena değildi.

Alta edit:Türk forum tarihinin en bomba ikinci konusuna doğru gidiyorduk.Kesme önümüzü.  :p:
Born to Ride
Üye
Arkadaşım konuyu dağıtma, üzerim.
Arantias
Üye
Yarıldım, yarıldım :D
Daha ilk mesajda kopuyorsun zaten, adamın başlık açma amacına bakar mısınız.
Misafir
HoNoRe dedi:

bagırsak dedin de aklıma kokorec geldi seven var mı???

Sevilmez mi ?
creiGncreiGn
Üye

Evet bir danayı kendi bağırsaklarına sığdıramıyorlar daha. O yüzden birden çok sucuğa bölüyorlar danayı.

;D ;D ;D

@HoNoRe;

Sevilmez mi? :hungry:
Kaelin
Üye
Oha bu ne? Yalan dimi bu?

O değil de şimdi komünist yumurtası üstüne anarşist sucuğu nasıl güzel gider şimdi... Azıcık da aristokrat karabiberi...
discussioncontroller