En İyi Need for Speed Oyunu - Oyungezer Forumlar
En İyi Need for Speed Oyunu
osman_kaya
Üye
En İyi Need for Speed  Oyunu sizce hangisi
Misafir
sernin en iyisi porsche unleashed'dir bence, undergroundan sonra gelen oyuncak japon arabalarıyla bozulmuştur seri, MW'den sonra toparlanmasına rağmen carbon ve prostreet ile kendini bitirmiştir.
RaideN
Üye
Oyuncak Japon arabaları.

Ahahahaha...
Dave Blake
Üye
Underground'la gelen lezzeti unleashed'e değişmem.Ama serinin en iyi oyunu Most Wanted'dır.
bfrheostatbfrheostat
Üye
NFS 3'te ne eğlenirdik ya, dii mi Pogodi :) (bi logout yüzünden tüm yazdıklarım gitti, çok pis sövüyorum şu anda, bir daha da yazamayacağım)
Misafir
NFS 2 See
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
bence Need for Speedo xD (ama ne yazıkki bunu ben bulmadım the simpsonsun oyununda vardı görünce yarılmıştım) şaka bir yana benim en çok sevdiğim nfs hot pursuit 2 onun yeri benim için bir ayrıdır O günden beri en sevdiğim araba zaten McLaren F1 grafikleri bile o zamana göre harikaydı (arabayı süren tipte ayrı karizmatikti) polis yakalayınca videoda yayan kaçarken köpek kovalıyodu xD araçların modellemeleri harikaydı hasar modellemeleri fena değildi ama hiç olmassa hasar alıyodu halen oynayabilirim yani o derece güzeldi benim için
DarKDragonnN
Üye
NFS 2 sonrada Carbon'dur bana göre.
Cathodic
Üye

Underground'la gelen lezzeti unleashed'e değişmem.Ama serinin en iyi oyunu Most Wanted'dır.

Bencede kesinlikle Most Wanted'dır.
[WT]Elessar
Üye
NFS II SE (en sevdiğim araba T-Rex'ti (: )
Ardından Most Wanted (%100 bitirmek için baya bir oynamıştım. Ama polisler gerizekalıydı yine de...)
defecteddefected
Üye
4
High Stakes
discussioncontroller