En İyi Need for Speed Oyunu
RelentlessRelentless
Üye
PS3'e alınabilecek en iyi NFS(illa alınacaksa), Shift olur. Söylediğin tarza tam oturmasa da diğer oyunlar dandik olduğu için senin istediğin gibi olsa bile parasını haketmeyecektir.
peace
Üye
Dark_Lord dedi:

Need for Speed Carbon
Need for Speed Pro Street
Need for Speed Undercover
Need for Speed Shift

Pro Street ve Undercover çöp, sakın alma.
Carbon idare eder,
ama Shift varken diğer 3'üne gerek yok.

Eğer sim olmayan bir yarış oyunu istiyorsan, konsol exc. olan Midnight Club: Los Angeles'ı şiddetle öneririm...
deathly hallowdeathly hallow
Üye
Dark_Lord dedi:

Hazır açılmış konu varken buradan derdimi söyleyip, dermanı bekleyeyim;

Ben en son Ps2'de Need for Speed Underground 1 ve 2'yi oynayan ve bundan sonra seri ile alakası olmayan biriyim.
Serinin bu 2 oyunun bana verdiği zevk diğer yarış oyunlarına göre araba kullanma hissini daha gerçekçi kılıyor.
Sokak yarışları temel alınsa da, benzer durumu yaşayanlar ne demek istediğimi tıpkı benim gibi tanımlayamasalar da anlayacaklardır.
Yani soruma cevap verirken bu 2 oyunu çok beğendiğimi esas alırsanız sevinirim..

Şimdi yakın zamanda Ps3'e bir NFS oyunu almayı düşünüyorum, ama dedim ya hiçbir fikrim yok yeni oyunlar hakkında.
Üstte yazdığım kısa açıklamadan yola çıkarak bana aşağıdaki hangi oyunu tavsiye edebilirsiniz?

Need for Speed Carbon
Need for Speed Pro Street
Need for Speed Undercover
Need for Speed Shift

Bu ikisinden birini seç. Undercover vasat altı, Pro Street ise vasat. Bu dördü arasından arcade/simulasyon zevkine göre seçim yap. Ben olsam kesinlikle Shift alırdım ama direksiyonsuzken pek zevk vermiyor. Direksiyonu takınca asıl sürüş keyfini yakalıyorsun. Carbon ise oldukça eski olmasına rağmen güzel hala. Ama eski işte. Sen seç :)
Dark_Lord
Üye
Çok teşekkür ederim önerileriniz için :)
Sayenizde az-çok fikir sahibi oldum, ve seçim yelpazesi daralmış oldu böylelikle.

Henüz kararımı vermedim ama önerileriniz etken olacak, yakın zamanda kesinleştirip alacağım birini.
Görüşlerimi ve memnuyetimi paylaşırım yeniden :)
creiGncreiGn
Üye
Bu arada yeni çıkan NFS Hot Pursuit'e de bakmak lazım, oldukça güzel bir oyun arcade türünde. Carbon yerine Hot Pursuit'i almak daha mantıklı.
FaironFairon
Üye
Sanırım Carbon'u seven tek insan evladı benim bu dünyada. Özellikle Porsche'den sonra severek oynadığım ve bitirdiğim tek NFS oyunuydu Carbon fakat nedense pek sevilmiyor gibi bu oyun.(Underground'ları da sevmiştim ama bitirmemiştim sanırım ikisinide. O sıra oyunu cafeden UO serverı çöktüğü sıralarda oynuyor oluşumun etkisi büyük tabi bunda :P)
peace
Üye
creiGn dedi:

Bu arada yeni çıkan NFS Hot Pursuit'e de bakmak lazım, oldukça güzel bir oyun arcade türünde. Carbon yerine Hot Pursuit'i almak daha mantıklı.

Harbi ya, kimse önermedi. :D
HP'de süpermiş, henüz oynamadım ama demosu öyleydi.(ps3'e almak istemiyorum pc'ye istiyorum ama steam'ada gelmedi daha :()
kurtkapankurtkapan
Üye
Fairon dedi:

Sanırım Carbon'u seven tek insan evladı benim bu dünyada. Özellikle Porsche'den sonra severek oynadığım ve bitirdiğim tek NFS oyunuydu Carbon fakat nedense pek sevilmiyor gibi bu oyun.(Underground'ları da sevmiştim ama bitirmemiştim sanırım ikisinide. O sıra oyunu cafeden UO serverı çöktüğü sıralarda oynuyor oluşumun etkisi büyük tabi bunda :P)

Bende severim Carbon'u yahu.
manager80manager80
Üye
En iyi Need For Speed oyunu henüz yapılmamış olandır (:
peace
Üye
En iyiler arasına Hot Pursuit'ide rahatlıkla yazdım. Kötü diyen yarış cahillerini asmayın sakın, mutlaka alın bu oyunu.

Bir kaç ss:

image

image
discussioncontroller