En İyi Need for Speed Oyunu
esekesek
Üye
kesinlikle yeni hp'dir. alın lütfen.
AlphariusAlpharius
Üye
Need for Speed 3: Hot Pursuit'in yeri ayrıdır.
EnewwssEnewwss
Üye
Yeni HP en iyisi. Adamlar özüne dönmüşler.
thegmnkthegmnk
Üye
DarkLord'un istediği Underground havasına en uzak oyun olduğu için önerilmedi bence. Ama tabii ki Ps3'teki en iyi odur kesinlikle.

Benim sıralamamda Hot Pursuit farkla birinciliği alır, ardından Most Wanted gelir. Ama zamanına yetiştiğim ilk NFS Underground'dur, hayal meyal Porsche Unleashed'i hatırlıyorum ama çok az. Bunu da ekleyeyim.
hawkeye137
Üye
En severek oynadığım NFS Underground 2'dir muhtemelen. Most Wanted'ta iyidir ama Underground 2'nin üzerine polisler ve daha iyi grafikler dışında birşey eklemiyordu pek, üstelik modifiye seçenekleride daha kısıtlıydı. Carbon'u pek beğenmedim. Sonraki NFS'leride oynama gereği duymadım zaten. Hot Pursuit'i oynayacağım ama, kararlıyım.
kurtkapankurtkapan
Üye
NFS 3:Hot Pursuit'tir tartışmasız.
Çalışan bir kopyasını bulsam indireceğim ama yok ancak PU'yu bulabiliyorum ya.
Spoiler:

Spoiler:
undead
Üye
Az önce NFS4:High Stakes'in kariyer modunu bir kez daha bitirdim ve bence serinin en başarılı oyunu. Bünyesinde saçma senaryolar bulundurmayan, buna rağmen güzel bir kariyer moduyla seriye yenilik getiren, araçları üç aşamalı upgrade edebildiğiniz, NFS3'ün efsanevi pistlerini de içeren, bir önceki oyunun üzerine, F50 ve McLaren F1 gibi bir kaç etkileyici aracıda ekleyen, split screen arcade seçeneği ile tek pcde iki kişi oynanabilen, bence serinin tartışmasız en eğlenceli oyunu.

Bunun dışında isminde HotPursuit geçen üç oyunda bence başarılı. Porsche Unleashed ise o gün için getirdiği farklı modlar ve bir markanın tarihini konu alması sebebiyle oynamaya değer. Zaten bu saydığım 5 oyun dışında da NFS'nin çizgisini koruyabildiğini düşünmüyorum.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bununla ilgili bir sıralama konusu yokmuydu daha önce? Ben mi yanlış hatırlıyorum?

edit: Buldum NFS: The Run başlığı altında tartışmışız, o zaman ordaki mesajımı buraya aktarayim.

Benim sıralamam;

NFS: 3 HP > NFS: 2SE > NFS: 1 > NFS: Most Wanted = NFS: Porsche > NFS: Shift > NFS: HP2

Ötesini söyleyen de NFS serisine underground ile başlamıştır, o yüzden de nfs ruhundan birşey anlamaz. Aha da söyledim işte.

Bu arada o NFS: 2SE 'nin galarisindeki araç tanıtım videolarını hala hatırlıyorum da bir daha öyle bir olay yapan olmadı. O birkaç saniyelik videolar bir dvd de ne kadar yer kaplayacak ki, niye o tarz videolar koymazlar yeni oyunlara hiç anlamam. Sırf o videoları izleyebilmek için oyunu tekrar kurduğum zamanlar olurdu. Zira o zaman internet de pek yaygın değildi ve araçların tanıtım reklamlarını izlemek pek mümkün değildi.

Orjinal CD sini satın aldığım ilk oyun da muhtemelen NFS:2SE idi.
kurtkapankurtkapan
Üye

Ötesini söyleyen de NFS serisine underground ile başlamıştır, o yüzden de nfs ruhundan birşey anlamaz. Aha da söyledim işte.

ŞUKUŞUKUŞUKUŞUKU
Laçin
Üye
En iyi nfs diye bir şey olamayacağını düşünüyorum. Kötüsü var ama en iyisi yok bana kalırsa. Yaşım gereği hemen hepsini zamanında oynadım ve hepsi zamanında güzel, en güzeldi. 1. oyunu başka bir oyununa veya U-1'i başka bir oyununa değişmem zamanında hepsini oynarken çok eğlendim çünkü. En güzel anıları olan da 2. oyun ve Porsche'dur.
discussioncontroller