En İyi Need for Speed Oyunu
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

Ötesini söyleyen de NFS serisine underground ile başlamıştır, o yüzden de nfs ruhundan birşey anlamaz. Aha da söyledim işte.

ŞUKUŞUKUŞUKUŞUKU

Şukuşuku derken şukuyu de vereydin daha anlamlı olucaktı :silly: :lol:
undead
Üye
@smoking ace

Bu sıralamayı the run başlığında da gördüm ve bu soruyu bir kez daha sormak istiyorum. Sıralamaya katılıyorum kesinlikle ama ben ilk sıraya NFS4:HS koyardım. Sen sıralamaya bile almamışsın?

Neden????? :D

Ayrıca HP(2010) da bence Most Wanted'ın önünde sırlamaya girmeli.. Sıralama dışı tutmak için fazLA güzel bir oyun bence..
joker05
Üye
tabikide most wanted
thegmnkthegmnk
Üye
Artık her oyun Criterion'un olduğuna göre, yine NFS için yeni bir dönem başladı diyebiliriz.

Her dönemi kendi içinde değerlendirmek lazım bence. Mesela hem Hot Pursuit hem de Most Wanted kendi zamanları içinde en iyidir ancak bu ikisini karşılaştırmak doğru olmaz bence.
__skytalker____skytalker__
Üye
Hiç biri bir NFS 3 olamaz.
peace
Üye
Criterion'a bağlanmasına bir çok açıdan değerlendirmek gerek. Avantajlı ve dezavatajlı gibi görünen noktası var bu kararın. Açıkladıklarına göre hem NFS'nin kendine has özellikleri ve Burnout'un taşıdığı özellikleri harmanlayacaklar. Güzel formül mü göreceğiz.
CreepylordCreepylord
Üye
Need for Speed 4 High Stakes kraldı abi bence. ayrıca nfs nin underground serüvenini de gayet keyifle geçirmiştim. özellikle 1 in zorluğu beni benden almıştı ve bir o kadar keyifliydi. işin kısası ben alayını severim fark gözetmeksizin. ancak shift 2, prostreet ve undercover kayıp oyunlar olmuslardır benim için. carbonun da drift olayı keyifliydi, özellikle online oldumuydu kilidini açmak gereken araçlar vs. falan iiydi beh :)
thegmnkthegmnk
Üye

Criterion'a bağlanmasına bir çok açıdan değerlendirmek gerek. Avantajlı ve dezavatajlı gibi görünen noktası var bu kararın. Açıkladıklarına göre hem NFS'nin kendine has özellikleri ve Burnout'un taşıdığı özellikleri harmanlayacaklar. Güzel formül mü göreceğiz.

Benim en çok üzüldüğüm şey, bu arada Burnout'un ölmüş olması. Muhtemelen başka Burnout oyunu çıkmayacak ve yeni NFS'ler Burnout özelliği gösterecek. Ha belki ortaya çok güzel bir şey çıkar, zira Paradise oynanışıyla bir Most Wanted hayalini kuruyorum 4 yıldır. Ama Paradise 2 diye bir oyun görmeyecek olmamız kötü oldu.
peace
Üye

Benim en çok üzüldüğüm şey, bu arada Burnout'un ölmüş olması. Muhtemelen başka Burnout oyunu çıkmayacak ve yeni NFS'ler Burnout özelliği gösterecek. Ha belki ortaya çok güzel bir şey çıkar, zira Paradise oynanışıyla bir Most Wanted hayalini kuruyorum 4 yıldır. Ama Paradise 2 diye bir oyun görmeyecek olmamız kötü oldu.

Burnout'u geçenlerde mobil platforma bir oyun ile çıkarmışlardı. Bence yaşadığına dair bir kanıt ama arka plana mı atacaklar(mobil platform olması gibi) orası soru işareti.

Birde şöyle bir olay var ki, adamlar artık NFS'nin senelik bir oyun serisi olmayacağını söylediler. Yani vardiyalı bir şekilde NFS-Burnout döngüsüde görebiliriz ki çok mutlu edici olur bu.
__skytalker____skytalker__
Üye
Paradise oynanışı ile MW? Bence aklındaki şeyi yanlış dile getirdin.
discussioncontroller