En İyi Need for Speed Oyunu
thegmnkthegmnk
Üye
@peace, Burnout Paradise ile bence yeterince gösterdi ne kadar değerli bir isim olduğunu. Böyle bir seriyi mobile taşırsan sadece geri plana atmış değil direkt öldürmüş olursun. Medal of Honor takımının daha çok satıyor diye Battlefield'e alıp, 2 yılda bir sadece mobil MoH çıkardıklarını düşünün.

@skytalker: Biraz daha açayım: Most Wanted yapısında olsun oyun. Modifiye, polis, herşeyiyle. Ama Paradise'ın sürüş hissi olsun, çatılara damlara çıkması, atlaması zıplaması. Ha burada MW'ın sürüş hissine laf atmıyorum, Paradise'dan sonraki favorim o olacaktır. Ama Paradise'ın o sonuna kadar arcade olan hissine hastayım ben.
__skytalker____skytalker__
Üye
Tamam da o MW'ye uymaz. Paradise'da her araba aynıydı neredeyse ve fren bastığımız anda cart diye dönüyorduk, dediğin gibi damlardan falan atlıyorduk. Öyle mw, öyle NFS olmaz. Ama gidip bir Burnout çıkartılarsa köpek gibi oynarım onu da belirteyim.
thegmnkthegmnk
Üye
Sabahtan (dünden?) beri diyorum, yeni NFS'ler öyle olacak. Alışın, yeni MW bunların ilki.
Üye
Yahu nereden anladın ben de onu diyorum. Criterion diye Burnout olacak hali yok HP de gördük adamlar NFS yapmaya çabalıyor.
thegmnkthegmnk
Üye
Hot Pursuit adamların ilk denediği bir tarz. Most Wanted ise adamların ustalık alanı. Bildiklerini okuyacaklardır diyorum ben. Polis kovalamacalarında Hot Pursuit'ten öğrendiklerini uygulayabilirler.

Bundan sonra gelecek oyunlarda da (tahminen Underground 3 falan olacaktır, eski isimler daha çok satıyor) aynı mantık uygulanacaktır. Ha yanlış çıkabilirim tabi ama unutturmayım, daha oyunun sadece adı varken ben Burnout benzeri olacak demiştim, videoda da gördük bunu.
Üye
Dediğin olursa ve bundan sonra U3 yaparlarsa daha da dönüp bakmam Criterion'a orada biter işte.
thegmnkthegmnk
Üye
Niye ki? Underground tam Criterion'luk bence. Hani Paradise'ın daha atmosfere sokulmuş hali olur gibime geliyor.

Paradise sevmeyenler için birşey diyemem.
Yawlakoz53
Üye
Nees For:Speed Mostwanted 2
Yawlakoz53
Üye
Carbon çok eski yaramaz The Run'da iyi
Neal CaffreyNeal Caffrey
Üye
Bence Rivals çok iyi olacak ondan ümitliyim.
discussioncontroller