En İyi Need for Speed Oyunu
Misafir
[WT dedi:

Elessar link=topic=6715.msg340075#msg340075 date=1223644698]
NFS II SE (en sevdiğim araba T-Rex'ti (: )
Ardından Most Wanted (%100 bitirmek için baya bir oynamıştım. Ama polisler gerizekalıydı yine de...)

bencede aynıları en iyi leriydi
Harry Mason
Üye
Porş Anlişd derim ben.
Misafir
kesinlikle most wanted.
matrklorm
Üye
geçenlerde 4. oynu tekrar kurdum. azıcık bi dönmede araba kaymaya başlıyo ve yerde fazlaca lastik izi bırakıyo. bi yerden sonra yarışlarda kendi lastik izlerimizi ideal çizgi olarak kullanmaya başlıyoruz. :D

şöyle bi yargıya vardım: "oyun teknolojileri nası gelişmiş ya. özellikle grafik ve fizik.". ne yalan söylüyüm dergide de yazdığı gibi eski oyunlar o zaman keyif veriyodu. şimdi o kadar bi espirisi kalmadı. olsun yine de uzunca bi zaman oynadım corvette aldım, f50 alıcaktım ki sıkıldım.

69 dodge charger istiyorum ben. en güzel arabam da buydu. hatta pro street'i oynanılır yapan etkenlerin en küçüğü olabilir ama sonuçta bi etken.

pro street en iyi oyun olmayabilir ama bence most wanted'dan da pek aşağı değil sanki. yine de polislerle kapışmak vs biraz daha serbest kılıyodu oynu.

bana şimdi sorsalar most wanted mı oynarsın pro street mi diye, düşünmeden pro street derim. o derece sevdim yani. BENCE şimdiye kadar çıkmış en iyi nfs oynu bu.
peace
Üye
Need for Speed:Most Wanted.
Babatorika
Üye

Porş Anlişd derim ben.

Eveeeeeet! (1. sınıf talebesinin ses tonuyla)
bfrheostatbfrheostat
Üye
Ha bir de yeni nesilde kesinlikle Most Wanted. O Carbon ne rezil birşeydir, o ProStreet ne biçim özentidir ya... NFS ile 'Pro' kavramı kesinlikle birbirine zıt şeyler bence :) (ha gerçi yarışarak para kazanıyoruz o ayrı, onu demiyorum) Underground'lar ise efsanedir zaten :)

Gene de bir önceki mesajımda belirttiğim gibi NFS 2-3-4 diyorum ben. 5'i de çok fazla sevememiştim :) Hatta kursam ya, garipler kaldılar bi kenarda :)

POGODİİİİ!!!
Misafir

Ha bir de yeni nesilde kesinlikle Most Wanted. O Carbon ne rezil birşeydir, o ProStreet ne biçim özentidir ya... NFS ile 'Pro' kavramı kesinlikle birbirine zıt şeyler bence :) (ha gerçi yarışarak para kazanıyoruz o ayrı, onu demiyorum)

Carbon iyi lağn... Ühü... Vurmayın Carbon'uma...  :'(
peace
Üye
Carbon iyi mi? :-X
Misafir
peace dedi:

Carbon iyi mi? :-X

Evet. Yani sana göre kötü, bana göre iyi.
discussioncontroller