En İyi Need for Speed Oyunu
peace
Üye
MrClown dedi:

Evet. Yani sana göre kötü, bana göre iyi.

Birşey demedim,zaten bana göre kötü değil orta...
Misafir
Most Wanted'dır bence, ki büyük ihtimalle ea'de öyle düşünüyor ki seri ne zaman batma noktasına gelse hoop hemen most wanted'a geri dönüş yapıyorlar :D
peace
Üye

Most Wanted'dır bence, ki büyük ihtimalle ea'de öyle düşünüyor ki seri ne zaman batma noktasına gelse hoop hemen most wanted'a geri dönüş yapıyorlar :D

Yorum dengesiz olmuş :P,
MW'tan sonra Carbon kötü oldu döndülermi MW'ye hayır prostreet faciyasını yaşadık,2 faciya sonrası şimdi dönüyorlar,hemen değil.
Littl3big
Üye
Undercover yine eski oyunlar gibi arcade olms Pro Street'e benzemiyor. :(
Chosen One
Üye
Porsche Unleashed. Era olayı zaten yeterince oyalıyordu, bir de üstüne "test drive" (yanlış hatırlamıyorsam) ı oynayıp afallamıştım. o kadar uzun ve hikayesi olan bir mod beklemiyordum.

ve tabi ki, unleashed kadar performans modifikasyonu yapabileceğimiz başka nfs çıkmadı.
bfrheostatbfrheostat
Üye
ProStreet NFS'ye hiç uymamıştı zaten. Kaldı ki ben eski arcade olayına dönmelerinden memnunum nitekim ortalık simülasyon kaynıyor zaten (sonuçta ufak tefek simülasyon kokusu olanlardan tutun her yeri simülasyona batırılmışlara kadar birçok oyun çıktı şimdiye kadar)
alpo0o
Üye
Sıcak takipte bence NFS Carbon ama ben NFS Undergraund 2'yi Carbon'a tercih ederim.(çünkü araba aksesuarları ve modifiyeleri süper)
princeofpersiaprinceofpersia
Üye
bence pro street i kro street olarak değiştirsinler oyunun yapısina da uyar vitesde tespih talakım olsun bitsin (yanlız biz bunu kardeşimle Logitech G25imize taktik ve o şekilde test drive unlimited oynadık gerçekten çok komik oldu)
pupo
Üye
pro street olmadığı kesin oyun ... gibi
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
İlk Underground gayet iyiydi, fakat benim gönlümde halâ NFS 4 yatar. Çok süperdi beau !!!
discussioncontroller