En İyi Need for Speed Oyunu
Misafir
Kesinlikle Most Wanted.O aksiyondan çıkan adrenalin değeri çok güzeldi.Ve o müzikler yok muu.Carbondaki en büyük eksiklik ve onu most wanted'in arkasına 1 adım geri iten şey bence müzikler.Onun dışında Carbonda hızlanması %100 olan bir dodge viper yapın çok eğlenceli oluyor. ;D

Spoiler:
[WT]Elessar ve ben saat 01:45 sularında böyle bir manyaklık yapmıştık ve gülmekten yarıldık(araba 1. vitesi 1 saniye dolmadan atıyordu ve 2 vitesten sonra viper'ımızla speed breakersız asla viraj alamıyorduk.)Gaz tuşuna basın ve ileriiii!!! ;D
Nuggets_ßoY
Üye
Kesinlikle Most Wanted'dır.O Blacklist olayı zaten NFS serisinin kralı yapar Most Wanted'ı.
Misafir
Underground bu seriyi bambaşka bir hale soktu, Most Wanted ise eskiyle yeninin hoş bir sentezi idi. NFS II:SE'nin ise yeri başkaydı, belki ilk oynadığım yarış oyunlarından olduğu içindir.
Misafir
Bence Most Wanted'dır.En kötüsüde ProStreet
The_Joker
Üye
Bence Underground 1-2 ve Most Wanted.. Carbondan sonra seri bozuldu bence.. eski NFS tadı kalmadı...
bfrheostatbfrheostat
Üye
Birazdan kuracağım NFSU:2'yi, kutusu yanımda, selam söylüyor, sizi sevdiğini de ayrıca belirtmekten çekinmiyor :D
jesterrace
Üye
porsche unleashed den sonrası çöp
Misafir
Need For Speed Porsche Unleashed yoq mu,,serinin en iyi oyunlarından biridir,,NFS3 te war tabi gece yarışları muhteşemdi...
ccteam
Üye
nfs undergraund 2 hiç bi nfs geçemez asla...
AK_LampardAK_Lampard
Üye
NFS 2 zamanında çok eğlendirmişti beni. Ama son yıllardakilerden en iyisi Most Wanted.
discussioncontroller