En İyi Need for Speed Oyunu
__skytalker____skytalker__
Üye
Shift güzel oyun fakat ondan iyi çok NFS oyunu var :D
DharkanDharkan
Üye

Porsche Unleashed ile Shift arasında gidip geliyorum. Evet, NFS5'i yeniden kurma vakti geldi... ::)

Porsche Unleashed bulabilsem kuracağım valla bende ama bulamıyorum. :( Neyse bu ara Shift ile uğraşıyorum o bitene kadar aramam yokluğunu sanırım.
Ryso
Üye
Bana göre underground serisi benim için en iyi seriydi. Arabamızı özgün birşeye çevirdiğimiz ve farklı tatları yakaladığımız güzel bir oyundu.
DharkanDharkan
Üye
Açıkcası Underground 2 bile çıkmamalıydı. Underground güzeldi ama tadında bırakmadılar, UG 2, Carbon derken suyu çıktı bence. Neon lamba görünce tiksiniyorum artık. :F
Ryso
Üye
Bazı yerlerine hak veriyorum ama ikinci oyununda hakkını yeme şimdi :P
Misafir
Carbon en iyi hız hissini o veriyordu,ekrana çarpan yağmur damlaları ve bunun gibi atmosferik öğeler
[WT]Elessar
Üye
Need for Speed serisinin bir soluklanması lazımdı bence. Carbon, Pro Street falan çok hızlı çıktı nedense. Tamam Most Wanted harikaydı ama yapımcıya fazla baskı uygulayan bir firma sanırım EA, bu da oyunların bazılarının kötü çıkması demek. Neyse ki Criterion bu baskılara fazla boyun eğmiyor.. (:

Shift'i henüz oynamadım. Ama şu ana kadar en iyi NFS oyunları Most Wanted, Hot Pursuit ve NFSIISE idi bence.
creiGncreiGn
Üye
Bundan sonraki NFS'yi Criterion yaptığına göre arcade severleri tatmin edecektir, kalite açısından da bir problem olacağını sanmıyorum zira EA de hatalarını görüyor gibi artık; hemen hemen bütün serilerinde ve yeni çıkan oyunlarında belirgin bir iyileşme var. Bir de NFS serisini birer yıl arayla Criterion ve Slightly Mad Studios'a yaptırırlarsa çok iyi olur bu seri açısından; hem yapımcıların iyi bir oyun yapmak için vakitleri olur hem de hem arcade seven oyuncular hem de sim seven oyuncular tatmin edilir.

En iyi NFS oyunu içinse 3 adayım var; NFS Hot Pursuit, NFS Porsche Unleashed ve Shift.. Fakat Shift'in gerçekten de iyi olup olmadığının anlaşılması için birkaç yıl geçmesi gerekiyor bence; o zaman da bakıp "güzel oyundu be" dersem, bana göre olmuş demektir.
Misafir
Wii ve DS e NFS ler vardı onlar çok arcade gözüküyodu
__skytalker____skytalker__
Üye
hız hissini en iyi veren nfs MW ile dediğinize göre Shift heralde Carbon o konuda pekde iyi değildi bana göre
discussioncontroller