Sapphire Summer Games 8. Hafta
akara
Üye
Bu haftaki temamız F1 ve yarış oyunları. Bir sürü yarış oyunu oynayacağız. Siz asfaltın tozunu attırırken, ben dikiz aynasında makyajımı düzelteceğim :dans:

İstanbul'daki son etkinliğimiz. Kaçırırsanız üzülürsünüz, sonra durduk yere Ankara'ya gidip masraf çıkarmayın.

Kayıt için tıklayın.
Blight
Üye
Ankara'ya kimler geliyor acaba editör olarak?
akara
Üye
Mehmet'in de bu ay dergide yazdığı gibi "bana kalırsa tüm kadro ordayız" :) Ama ay sonu ve dergi yetiştirme telaşı içinde olacağımız için İstanbul'dan pek bir editörün gelebileceğini sanmıyorum :(
Blight
Üye
Cidden olmadı editör ekibi. :(
KATLIAMCI
Üye
yaw

ben her geldigimde ismime bakıom

her geldigimde başka bişiy yazıonuz anlamıom ??? neden!!! :yarıl:

Night EagleNight Eagle
Üye
Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş ve cevabı delicesine merak edilen soru 1: Bir kısım editör kitlesinin daha yoğun bir çalışma altına girmeleri suretiyle, aralarından seçilecek şanslı editörlerin Ankara'ya iki günlük SSG tatiline çıkmasına izin verilebilitesi...

Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş ve cevabı delicesine merak edilen soru 2: Blight, Ankara'da ikamet etmekteysen neden sesin çıkmıyor buluşmalar konusunda?

Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş, ancak soru mahiyeti taşımayan önerme: Ankara SSG'ye katılacak arkadaşlar Ankara tafyası ile irtibata geçerse, daha sosyal, daha eğlenceli bir kitle oluşturabiliriz fikrindeyim. Kısacası; Ankara Buluşmaları konusuna bakınız lütfen, sevgili Ankaralılar.

Başka sorum yok, hakim bey...
Blight
Üye
İlk sorunda ne kadar da haklısın Night. Herkesin dergideki görevi de 10 sayfa yazı yazmak değil ki, yanlış mıyım? İstanbul dışı yerlere üvey evlat muhammelesi yapmayın lütfen. :)

İkinci soruna Ankara başlığında cevap verdim. :)

Üçüncü soruna gelirsek de şahsen gidip turnuvalara katılıp, hediye peşinde koşma gibi bir amacım yok. Editörlerden birkaçı gelseydi tanışma amacıyla giderdim.
JeraR
Üye
Ankara da kalcak yerim var valla. Oraya da mı gelsem =D
neRon
Üye
Ankara'da 2 gün boyunca neler oynayacaz?
akara
Üye
Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş ve cevaplanmak üzere olan soru 1: Bana kalsa hepsi gelsin valla, ama okul, iş durumları da var editörlerin biliyorsunuz. Zaten 2 fire verdik. Yiğitcan Amerika'ya, Mehmet Fransa'ya gidiyor. Ben yine de "hadi gelin" diye tepelerine dikilirim bi.

Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş ve cevaplanmak üzere olan soru 2: Aaa bu soru bana diilmiş.

Düşünürken tırnakların yenmesine sebebiyet vermiş ve cevaplanmak üzere olan soru 3: Evet  Sapphire için bi Ankara ve İzmir buluşması ayarlıycaz. Gözünüz kulağınız bizde olsun.

Bu arada Blight, Sapphire'in "gelin gözünüzü hırs bürümüş bi şekilde hediye kazanın" gibi bir konsepti yok. Hatta tam zıttı. Sapphire bir turnuva değil lan party. Oradaki amacımız ve şimdiye kadar yaptığımız şey de tanışıp, muhabbet edip, oyun oynayıp eğlenmek. O yüzden seni de mutlaka bekleriz. (Hatta geldin mi diye özellikle kontrol etcem o 2 gün. Gelmezsen :katana:)
:)
akara
Üye
JeraR dedi:

Ankara da kalcak yerim var valla. Oraya da mı gelsem =D

Şehir dışı etkinlikleri kontrol edilecekler listesi
- Hediyeler OK!
- Branding OK!
- Biletler OK!
- Otel OK!
- Jer OK!
discussioncontroller