Sapphire Summer Games 8. Hafta
JeraR
Üye
Zaten bisürü arkadaşım oldu. Q4 olsun Battlefield olsun COD4 olsun.. Hiç bu kadar güldüğümü hatırlamıorum =) Ödülleri cs den kazandım çoğunu ama diğerlerinde baya eğlendim =)

Not: Test edildi onaylandı! TSEist.
akara
Üye
neRon dedi:

Ankara'da 2 gün boyunca neler oynayacaz?

Ne isterseniz :) CS, COD, NFS, Jedi Academy, BF, Warcraft vs vs.
akara
Üye
Ben bi Ankara ve İzmir konusu açıyım da ordan devam edelim.
JeraR
Üye
Farklı bi nick mi kullansam acaba. Palyaço maskesiyle katılsam tanınır mıyım =\
neRon
Üye
O tarihte Ankara dışında olmazsam kesinlikle katılcam. Ogz tayfasıyla Bf 2 oynamak istiyorum >:D
Blight
Üye
Canım neyse işte, tanışıp muhabbet etme kısmını editörlerle yapmak isterim şahsen. Lan party ve oyun oynayıp eğlenme kısmını kendim de bir yere kadar becerebiliyorum :) Sen geliyorsan Damla abla gidilebilir yane. :)
akara
Üye
akara
Üye
Blight dedi:

Canım neyse işte, tanışıp muhabbet etme kısmını editörlerle yapmak isterim şahsen. Lan party ve oyun oynayıp eğlenme kısmını kendim de bir yere kadar becerebiliyorum :) Sen geliyorsan Damla abla gidilebilir yane. :)

Ben ve Ali kesin ordayız.
Romulus
Üye
Siteye üye olmamıştım fakat dergiyi her ay alıyordum.Tatilden dönmek 2 gün önce kısmet olunca kayıt olmalıyımmhhsss diye kendi kendimi yedim we oldum sonunda :)

Neyse ki yarış oyunları oynanacakmış.WoW flan oynansa hiç anlamadığımdan ben bakardım öyle boş boş :)

Güzel olacağını düşünüyorum fakat bir sorum olacak tüm adeks'i mi kapatıyorsunuz yoksa alt weya üst tarafı mı ?

Söz sende Damla (sanırım abla da,bayanların yaşı sorulmaz :))

Edit: Cewabımı aldım.Resimlerde görüyorum ki üst katta da oynanmış :)
akara
Üye
Evet üst kat Romulus. Üst kat (wow odası hariç) komple bizim. (Nasıl da sahiplendim hemen :) )
(eööö geriye doğru saymaya başlayacağım yaşlara çok az kaldı. -bundan sonrası Belgin Doruk ses tonuyla okunacak- Reeca ederim bu bahsi kapatalım kuzum)
:)
discussioncontroller