Sapphire Summer Games 8. Hafta
Romulus
Üye
Gabriel tabi topladın herşeyi :)

Tebrik ederim.Yahu ben euro 2008'e çok fena başladım 5 attım ilk maç iptal dediler ağlayacaktım :( Bu arada BF 2 de bardak kazandık damla abla gül diyor gülemiyorum kardeşim.Afedersin mal gibi baktım.Neyseki kimseye kim olduğumu o resimlerdekinin ben olduğunu söylemeyip göstermeyeceğim.Tam quake 4 başlarken kalkmak zorunda kaldık,otobüse yetişememe durumumuz vardı.Neyse güzel,hoş,eğlenceliydi..Cod4 de ready ol(a)mayanlar fıtık etse de iyiydi..Son sapphire bizlere iyi geldi vallaha.Tşk OGZ
coldo
Üye
Gecen haftanin buruk uzuntusu ve tecrubesi uzerine yaklasik 10 kişiyle gelmeye karar verdim fakat bazı nedenlerden dolayı 2 kisi gelebildik:)
Bos pc varmi diye bakınırken papazilere yakalandık:).Her nasılsa herkes 1 er bosluk bırakarak oturmustu.Oturduk ve war3 oynamaya basladık.Oncelikle acılan serverlara girsekte,nedensiz yere atıldık(2x).Baktık ki olmayacak kendi basımıza takılmaya basladık.BF2 turnuvasının baslayacagını duydum ama turnuva tarzı olacagı ıcın sıkıcı gecıcegını varsayarak war3 e devam ettik ama hero dandık cıkınca bf2 ye gectık.Skora baktık,US yeniyordu bizde dedik ezilen olmayalım gectik US e.Oyun icinde aksiyondan aksiyona,her turlu takım yardımlasması mı dersiniz,mııllet ın yerıne olmek mı dersınız her turlu fedakarlıgı yaptık.Resmen isimsiz kahramanlar gibiydik(Shaman_king ve ılbiskiiha).Ilk bolumu kazandık ama bircok eksikle.mesela bizim general uyukluyordu,takım arkadaslarımız takım calısmasından yoksun kısılerdı,frag ıcın kendı elemanlarını dahi olduruyorlardı(3 kez punisledim,arkadas 5 kez).ilk raund bittikten sonra baktıkkı oyundan 20 kisi ayrılmıs 10 kisi kalmısız ama bunlardan 7si afk.Sonucta hediye verilmeseydi belkide bf2 serverı bıle acılmayacaktı ki bf2 gibi takım oyunu olan bır oyunda frag yarısması yapılması cok sacma.Ayrıca nedensiz yere arkadasım ve bende yuksek skorlu iken oyunlarımız bırden kapandı:).Cok eglendim bf2 de bu sefer ama sadece ödül icin oynanmasi beni üzdü.mesela 64 kisi rahatlıkla bf yapılabilirdi.
not:Organizasyonu yapanlara cok thx
Misafir

İzlerken  galaksi büyüklüğünde mech gördüğüm bir anime vardı. Monthius adı neydi onun? :D

TENGEN TOPPA GURREN LAGANN!!!! =p

Dayanamadım, açtım 27. bölümü izledim de gene... =P

Şu an Formula 1 yapıyoruz son ekran kartını vermek için. Ondan sonra... Eve gidip uyuyamayacağım tabi, sabaha kadar FRP var, ühü... Yoruldum ben... =P
KATLIAMCI
Üye
arkadaşlarla yemekten geldik. içerie baktın oda ne bf2 oynanior yarım saat geçmiş başlayalı eglencesine girdik 3. oldum 5 dakkada  :hungry: demekki erken gelsek nolcakti neyse bidahakine.

bide artık her hafta dotaaaaaaaaaaaa  diye bagırmaktan sesim gitcek hala şunun turnuvasını uzun sürer diye yapmıolar.

yav siz bi he diyin ben kısaltırım süreyi  :judge:
Kolombus
Üye
En çok ödül aldığım hafta oldu :) Bi ekran kartı kazanamadım gerçi ( o da benimkinden kötü :P ).. Organizasyonda emeği geçen herkese teşekkürler.
KATLIAMCI
Üye
resimler pls
Misafir
Ne sakız ne icetea ne gofret ne biskuvi ahh ahh kaçtı güzelim hediyelerim :D
Kolombus
Üye
Sahi ya, resimler nerde ? :)
akara
Üye
Resimleri Berkant'a siteye koydurmaya çalışıyorum bi kaç yüzyıldır. Ben size cep telefonunu veriyim siz arayın, siz de söyleyin.
Not: Gece 3-6 saatleri arasında arayabilirsiniz. Çekinmeyin :)
KATLIAMCI
Üye
ben ararım valla !!!

pm den atarsan sabahın köründe ararım ben farketmez hiç :)

okadar fotojenik davrandık merak ettim resimleri
discussioncontroller