Sapphire Summer Games İzmir
Ichimaru
Üye
Metrodan uzak falan kalmıyor... Yada bizim 'uzak' anlayışımız farklı ;D
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
haritadan öyle gözüküyor da. Türkeli caddesine baktım da biraz uzak duruyor google maps de :)
atraXyon
Üye
yaw millet kayıt olayını anlatabilcek var mı? :(
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
galiba netten kayıt ücretsiz hiçbir önhediye gibi şeyler olmayacak sanırım cld temizleme kit i gibi herneyse

harita burda doğru yer değilmi işaretlediğim bölge _?

http://img102.imageshack.us/img102/6900/adszgd2.jpg
Ichimaru
Üye
Oralarda deil abi 75 sokak civarlarında. Senin verdiğin yerin hemen yanı Manisa Kavşağı zaten. Iıh... Olmadı biz seni metrodan falan alırız.
ozzy
Üye
metrodan 525e binip eczacılık fakiültesinde inin. ordan ana girişe çıkın en kısa yürüme mesafesi budur.
ozzy
Üye
[G.O.W dedi:

TurkishPsycho link=topic=6772.msg291913#msg291913 date=1219419169]
yahu rb rally nfs den sonra amma zor oyun geliyor var ya insanı bunalıma sokuyor.Tabi birkaç oynamadan sonra öğrendim de copilot olmasa gene zorlancaktım  :D

kemal çetinkaya geliyor arkadaşlar. bu gece kaydını yapacak sanırım. kendisi ralli pilotudur ona göre.. nfs falan oynamaz :D
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
ozzy dedi:

kemal çetinkaya geliyor arkadaşlar. bu gece kaydını yapacak sanırım. kendisi ralli pilotudur ona göre.. nfs falan oynamaz :D

doğrudur da simülatör de ahmet özgün ile yarışmayı denedim skorlarımız zaman zaman aynı veya benimki iyiydi. :D mesele nfs ile alakalı değil sadece nfs den sonra rb ağır geldi bana  ;D alışsam iyi sonuç çıkarabilirim de bilemiyorum nfs nin modifiye vb işleri hoşuma gidiyor  ;)
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
Ichimaru dedi:

Oralarda deil abi 75 sokak civarlarında. Senin verdiğin yerin hemen yanı Manisa Kavşağı zaten. Iıh... Olmadı biz seni metrodan falan alırız.

ben karşıyakadan gelicem de dolmuşlarla oraya gitmek mümkün sanırım.Birde madem 75 sokak civarında adreste niye türkelli caddesi yazıyor  ???
atraXyon
Üye
Puhfs.. Elveda SSG İzmir :(
discussioncontroller