Sapphire Summer Games İzmir
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
atraxyon sorun ne ki elveda diyorsun ?
ozzy
Üye
[G.O.W dedi:

TurkishPsycho link=topic=6772.msg292074#msg292074 date=1219425617]
doğrudur da simülatör de ahmet özgün ile yarışmayı denedim skorlarımız zaman zaman aynı veya benimki iyiydi. :D mesele nfs ile alakalı değil sadece nfs den sonra rb ağır geldi bana  ;D alışsam iyi sonuç çıkarabilirim de bilemiyorum nfs nin modifiye vb işleri hoşuma gidiyor  ;)

modifiye dediğin parça ekle çıkar olayıysa RBR'da motorla ilgili süspansiyonlarla ilgili bissürü ayar var. arabanın dışına jantlarına falan diyorsan, o da var.. ama oyun dahailinde kendin değilde photoshopla yada "gimp"le kendi tasarımlarını uygulayabiliyorsun arabalara özgürce.
atraXyon
Üye
[G.O.W dedi:

TurkishPsycho link=topic=6772.msg292082#msg292082 date=1219425810]
atraxyon sorun ne ki elveda diyorsun ?

Gidemiyorum da ondan.. Kaçırdım :(
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
onları biliyorum tam anlatamadım. Polis vb.  meselesi nfs de var ama gerçekçilik ise kesinlikle rb de. Sadece eğlence için diyorum rb ayarları olsa da harbiden gerçekçi yahu :D
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
bu arada bahsettiğim simülatör de kastığım hani onda sega rally vardı :D harbiden çocuk oyuncağıydı ama rbr de ilk seferde ilk virajda arabayı parçaladım fren yaptığım halde :D
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
Ichimaru dedi:

Metrodan uzak falan kalmıyor... Yada bizim 'uzak' anlayışımız farklı ;D

koyduğum haritada tam olarak gösterebilmen mümkün mü _?
atraXyon
Üye
TurkishPsyhco cuğum sanırım forumda yenisin burda art arda mesajlar yağdırmak pek hoş karşılanmaz sağdaki düzenle butonunu kullanırsan :)
Ichimaru
Üye
Haritada , normalde olmayan sokaklar var O.o
Oralarda kimse sorsan gösterirler ( Klasik ) Yada dedğim gibi biz seni alırız ... falan ? ;D
Ichimaru
Üye
Flood*

Abi kimler gelicek ? Bana herkes 'gelemem' muhabbeti yapmaya başladı ?
[G.O.W]TurkishPsycho
Üye
ben cafedeyim. Ayrıca evet forumda yeniyim fazla da kalmayacağım galiba.;)
discussioncontroller