Sapphire Summer Games Ankara
Sovereign
Üye
Önümüzdeki ay dediğin eylül mü yoksa ekim ayı mı aydınlatırsan sevinirim :) Gerçi her ay alıyorum ama içinde fotoğrafın olan dergiyi almak ayrı bi zevk olsa gerek :) Tabi fotoğraf olacaksa :P
Silex
Üye
Çok güzel bir haftasonu geldi geçti. 2 kez Quake'de 2. oldum, bol bol cd kutusu ve tshirt topladım :D 1 sene daha kim bekleyecek şimdi,of :)
Fotoğrafların siteye upload yapılmasını bekliyorum,bütün günüm fotoğraf galerisinin bulunduğu sayfada refresh e basmakla geçti :) çok geyik fotoğraflar olmalı
Sovereign
Üye
Heyecanla fotoğrafları ve Ankara raporunu beklemekteyiz :)
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Bu arada ilk gunde Quake4 te beni en çok zorliyan sendin Silex :)
neRon
Üye
Bu tip etkinlikleri Ankara'da daha sık yapmanızı diliyorum. Bir oyuncu olarak oldukça eğlendiğimi söyleyebilirim. Haa Quake turnuvasında 1. olan Culz arkadaşa ve knightofpaine burdan sevgilerimi gönderiyorum. :D O kadar çabalamama rağmen 1. liği vermediler bana 2. oldum ;D
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
neRon keşke pazarda gelseydin,çok eğlendik,daha fazlada ödul kazandık ;D
Tanzer
Üye
harbiden pazar günü hediyeler bi fazlaydı sanki saçıldılar sanki :):D aynen CD kutusu koleksiyonu yapıcam bu gidişle gene mi sen dedigimz anlar da oldu

Her bir cd kutusunu alırken ali abiyle yaptığımz 100 çeşit poza da koptuk :D
DreamonDreamon
Oyungezer
Yakında baskıya girecek "Cd kutularıyla yapılabilecek 100 maymunluk" isimli kitabımı da alırsınız artık =P
boogeyman
Üye
ya fark ettim de bu cd kutusuna cd ler zor giriyo acaba kenarlarını yırtmamız mı lazım?? xD bir de 10cd lik yer var kusra bakma sapphire ucuzdan kapatmaya çalışmışın hediyeleri ama olmamış o kutuları ne zorluklarla kazandık biz(yalan) ayıp değil mi bize...bir daha ki turnuvada guitar hero 1. si olcam gece gündüz raining blood'a çalışıyorum sıkı durun!!! xDxD
Tanzer
Üye
o biraz zor işte ben de çalışıyorum malesef :):) aramızdaki %3 lik farkı kapatman gerekiyor :D hıyarın içini oyup da dergi okumaya benzemez bu  :p:

discussioncontroller