Sapphire Summer Games Ankara
sikom1992
Üye
tanzer ben turnuvada solunda oturuyodum hatırladınmı
sikom1992
Üye
Ben sapphirenin ankaradaki turnuvasına katıldım turnuva süperdi ama orda bir olay olduki o daha güzeldi=şimdi ben bilgisayarın başına kurulmuş gerinir ve önümdeki oyunların tadını çıkarırken
arkadan bir ses geldi Quake 4 turnuwası başlıyor diye.ama ses tonu çok değişikti böle bıkkınlıkla bir an önce oynayında bitirelim şu turnuwayı der gibiydi.bir arkamı döndüm damla abla bende azımı tutamayarak onu taklit ettim(patavatsızımdır biraz)damla abla çıldırdı hatta bir ara fotoğraf makinesinin flaşıyla beni sabote ederek turnuva dışı bırakmaya bile çalıştı.sonra ben olay unutuldu gitti sanarken meğersem damla abla unutmamış ve ben Quakenin buyusüne(bırak büyüyü tamamen rekabet ortamına)dalmışkendamla able benim öyle bir fotoğrafımı çekmişki kısmetimi kapatacak Shocked.sonra ne dediysem nafile büyük ihtimalle o fotoğrafı oyungezer dergisinin ekim sayısında görcez.şimdi dergiye çıktım diyemi seviniyim yoksa o fotoğrafım tüm oyungezer kullanıcılarının eline geççek diyemi üzüliyim. sick sick sick sick sick sick sick
LastLost
Üye
Ahahaha.. Üşenmeden direk c/p yapmış.
The White Lord
Üye
Ya şuna takılmayın istediğini yapsın :D
akara
Üye
sikom1992 dedi:

Ben sapphirenin ankaradaki turnuvasına katıldım turnuva süperdi ama orda bir olay olduki o daha güzeldi=şimdi ben bilgisayarın başına kurulmuş gerinir ve önümdeki oyunların tadını çıkarırken
arkadan bir ses geldi Quake 4 turnuwası başlıyor diye.ama ses tonu çok değişikti böle bıkkınlıkla bir an önce oynayında bitirelim şu turnuwayı der gibiydi.bir arkamı döndüm damla abla bende azımı tutamayarak onu taklit ettim(patavatsızımdır biraz)damla abla çıldırdı hatta bir ara fotoğraf makinesinin flaşıyla beni sabote ederek turnuva dışı bırakmaya bile çalıştı.sonra ben olay unutuldu gitti sanarken meğersem damla abla unutmamış ve ben Quakenin buyusüne(bırak büyüyü tamamen rekabet ortamına)dalmışkendamla able benim öyle bir fotoğrafımı çekmişki kısmetimi kapatacak Shocked.sonra ne dediysem nafile büyük ihtimalle o fotoğrafı oyungezer dergisinin ekim sayısında görcez.şimdi dergiye çıktım diyemi seviniyim yoksa o fotoğrafım tüm oyungezer kullanıcılarının eline geççek diyemi üzüliyim. sick sick sick sick sick sick sick

Aaa ben bunu unutmuştum. Neyse iyi oldu hatırlattığın :)
Berkaaaaaaaaant koy artık siteye şu resimleri falla furcam.
Tanzer
Üye
sikom1992 dedi:

tanzer ben turnuvada solunda oturuyodum hatırladınmı

hatırlamazmyım hatta damla abla bizim 2 mizin fotograflarını çekti o gün sadece çok güzel poz weriomuşz neymiş  :eyes: 8) ama o gün de ayrı güzel oldu seninle bea erken gittn daha neler kaçırdın yaw :D
yellowwolf
Üye
ben en cok ali abinin gamepadi havaya attiği ve benim havada tuttuğum zaman çekilen fotoyu merak ediyorum.Sonrada ekran kartınada aynı şeyi yapalım fikri geldi birinden , tutamayacam die ödüm koptu neseki olmadı(ekran kartına kıyamadık heralde):D
Sovereign
Üye
Fotolar pls !!
The White Lord
Üye
Tanzer erken kaçtık biz, sonra noldu ? :D
_DaRkAnGeL_
Üye
Bilgisayara format atıldı buralarda olamadm bakıyorum sohbet koyulaşmş...:D Guitar Hero 3'de silindi ühüü.Boogeyman acilen CD'yi istiorum:D
discussioncontroller