Sapphire Summer Games Ankara
yellowwolf
Üye
katılıyorum her hafta olsa hepsine gelirim ama hediyelerde ayrı bi güzellik katıyo ekran kartını alacam die kan ter içinde kaldım ellerim tir tir titredi (ayrıca babamda ekran kartını almadan eve gelme diyince işler dahada zorlaştı:D)bu arada quake warsda tepede olan jeneratörüde ben patlattım:D
_DaRkAnGeL_
Üye
Bencede çok güzel iyi eğlendik özellikle GH3'de,kendime güvenirdum ama GH3'de sonuncu oldum. Quake 4 baya çekişmeli geçti,başta birinciydim sonra (KnightOfPain Ve Nickini hatırlayamadığım bir arkadaş sayesinde)3, oldum.ama olsun eğlence içindi ve biz doya doya eğlendik.
Bu arada Damla Abla İçecekler İçin Tekrar Teşekürler:D 
darth_revan
Üye
2. gün yemek verildi mi arkadaşlar? Verildiyse tartışma çıkarırım :D
Sovereign
Üye

2. gün yemek verildi mi arkadaşlar? Verildiyse tartışma çıkarırım :D

Ekmek arası çorba bile vermediler :(
yellowwolf
Üye
oyun oynamakdan yemege vakit kalmadıki bi maç bitse guitar hero ya koşuyosun maç var diolar pc ne koşuyosun bittimi gene guitar hero ya:D
Sovereign
Üye
Keşke daha çok yarış oyunu olsaydı. Sürekli FPS oynadık. Trackmania Nations, Race Driver: GRID olabilirdi çokta zevkli olurdu bence.
Tanzer
Üye
Harbi ya ben geç kalmasam en azından o GH3 PC döngüsüne katılamadım zaten kafe sahibi bi aldı gitarı bi ara damla ablamız saolsun oynayamıyorduk saatlerce 1 nota çalmaya çalıştı :D günün tek yemeği hıyarlı salatayıda boogeyman afiyetle yedi... :D
akara
Üye
Merhabalar herkese

İstanbul'a yeni döndüm. "Aha Ataşehir'deyiz, yarım saat sonra uyuyo olcam; aha Üsküdar'a geldik 20 dakika kaldı, aha Kadıköy 10 dakika sonra uyku kardeşim ver elini" durumundan dolayı gelir gelmez kıvrıldım köşeye.

Öncelikle katılan herkese çok çok teşekkür ediyorum. Gerçekten çok sıcak, çok samimi bir ortam vardı. Çok eğlendim ben de. Her ne kadar etkinlik öncesi bilgisayarlarda çıkan sorunlar yüzünden son derece gergin olsam da etkinlik başlar başlamaz o kadar güzel bir ortam yarattınız ki ne stres kaldı ne gerginlik.

Şöyle bir gözden geçirmek gerekirse:
- Bilgisayarlarda çıkan sorun yüzünden ömrümden ömür gitti. "Üst katı isterim o zaman, banane o zaman Chatlak 2'yi alırım, ben anlamam, banane" diye diye geçirdim ilk saatleri. Az inatçı değilmişim ben de ha.

- Burdan getirdiği dvdnin virüslü çıkması üzerine bütün bilgisayarlarımızın bozulmasını sağlayan Sapphire SG katılımcısına sevgilerimi yolluyorum.

- Nasılsa kimse çalamaz diye düşünüp Guitar Hero'da Slayer'ı açan bendenizi dumurdan dumura koşturan arkadaşlara da sevgiler. Gitarla mı doğdunuz yahu :)

- Burdan portakalı kaçırmayan arkadaşlara da sevgilerimi yollayıp, önümüzdeki ay mutlaka Oyungezer Dergisi almalarını tavsiye ediyorum. (Söz, yazıyı yazarken çok acımasız olmıycam :) )

- Ayrıca 2. günün en büyük ödülü bol hıyarlı salataydı valla.

Gerçekten çok eğlenceli, çok sıcak bir etkinlik oldu sayenizde. Tekrar teşekkürler herkese :juggle:
Tanzer
Üye
Guitar Hero yu ilk defa gitardan oynamama ragmen baya çaldım raining blood u :) ama tabi Frets on Fire den geçmişmz war ;) bide millet quake oynarken ben arkada GH3 atıştırıyordum aliyle beraber :D

Damla abla ayrıca size teşekkür ediorz ve tabiki bütün oyungezer ve sapphire ailesine bize bu güzel 2 günü yaşattığınz içn ;)
Sovereign
Üye
akara dedi:

- Burdan portakalı kaçırmayan arkadaşlara da sevgilerimi yollayıp, önümüzdeki ay mutlaka Oyungezer Dergisi almalarını tavsiye ediyorum. (Söz, yazıyı yazarken çok acımasız olmıycam :) )

Portakalı kaçırmayan arkadaşLAR olmayacak o arkadaş olacak çünkü tam olarak sadece ben tutturdum :) Kayıtlara geçirin lütfen.
discussioncontroller