Sapphire Winter Games?
deddodeddo
Üye
İstanbul'a bu seneden itibaren yerleşeceğim için bu yazki eğlenceli kaçırdım. Sapphire sponsor olmasa da yine bu tarz uzun süreli organizasyonlar olacak mı kışın? Aralık, Ocak gibi mesela.
ofcmofcm
Üye
Valla biz olsun istiyoruz. Ama öncelikle yaz oyunlarını bir tamamlayalım sonuçlarını görelim. Eğer Sapphire'de memnun kalmışsa bu etkinlikten devam edecektir elbette.
Misafir
Bizde olsun istiyoruz! Yazarları görelim, oyunlar oynayalım, hediyeler kazanalım..
deddodeddo
Üye
Hediye derdim değil. Organizasyon olsun, toplaşılsın, eğlenilsin yeter. Oyuna bile gerek yok aslında! :D
Misafir
Ben kasıyorum sanki hediyeleri toplamak için :P Winter Games olmadı, İstanbul Buluşmaları var mis gibi.
MR.KubidikMR.Kubidik
Üye
İsteriz isteriz !
Misafir
Eğer yapılacaksa Ankaraya ve İzmire biraz daha özen gösterilse..?! 1 gün değilde 1 hafta olsa..?!
hajimenodairinin
Üye
çok bi "kayak, snowboard, olmadı büyük poşetlerin üstüne oturup karlı tepelerden kayma" havası verdi başlım ama. :P
sapphire autumn games diyeceğim de çok hüzünlü olur o da sonbaharda yapraklar düşerken, oynayamam ben öyle.
Misafir
Sapphire Spring Games olsun o zaman. Böyle ağaçların, çiçeklerin arasında Heidi misali oynarız.
neRon
Üye
Lucius dedi:

Eğer yapılacaksa Ankaraya ve İzmire biraz daha özen gösterilse..?! 1 gün değilde 1 hafta olsa..?!

Aynen. 2 gün neyimize yetcek bizim yav? İstanbul'da 2 ay, Ankara'da 2 gün.
Misafir
İstanbul'a taşının, fazla kasmayın :P
discussioncontroller