Nasıl Rütbe Edinilir
xleonxnkxxleonxnkx
Üye
Bu konuda zaten yeterince başlık var tek başlık altında hepsini birleştirin :D
LoL
Üye
Rütbe Muhabetleri diye bölüm açmışsınız.Rütbe nasıl alınıyor merak etmek suçmu oldu anlamadımki.Gözlerim sarardı zaten?
Misafir
LoL dedi:

Rütbe Muhabetleri diye bölüm açmışsınız.Rütbe nasıl alınıyor merak etmek suçmu oldu anlamadımki.Gözlerim sarardı zaten?

Editörlerimizin geyik babında yaptığı şeylere "KAYIRIYORLAR!" demen çok BÜYÜK bir terbiyesizlik ;)
FireMcFireMc
Üye
O zaman şunu diyelim. RÜTBE ELDE EDİLMEZ.
Misafir
LoL dedi:

Merak etmen tabi ki suç değil, ben senin ve senin gibi davranan bazı arkadaşların olaya yaklaşımını çok yanlış buluyorum sadece. Yapılan yüzlerce sayfa geyik arasında tek bir mesajınızı bile görmedim. Gelin katılın siz de bu muhabbetlere, okuduğunuz dergiyi yaratan insanlarla eğlenebileceğiniz bu nadir bulunan ortamın tadını çıkarın, rahat olun, rütbeymiş hedeymiş bu kadar kasmasın kimse, en azından bu konuda ortak bir muhabbetimiz bozulmasın istiyorum.
LoL
Üye
Şaka yaptım canım orda da bu koruma hareketleri falan rütbe istemektesin galiba ;). :P

Ben sadece merak ettim.Rütbe sistemi nasıldır, yenilirmi, içilirmi?
Misafir
Rütbe sistemi geyikdir.
LoL
Üye
Tanistlin.Seni anladım ben.Forumdaki ilk günümde rütbe diye yırtınan bir tip gibi gözükmüş olabilirim.Fakat herkes sizin gibi sıkı fıkı dost değil burda.Açar konuyu haberi olur muhabetinizden.Yoksa rütbe dediğin nedir ki.

Anladığım kadarıyla sizin rütbe anlayışınız tamamen sevimlilik olsun muhabet olsun. =)

Eee iyiyiş.
Misafir
LoL dedi:

...

... tamamen sevimlilik olsun muhabet olsun. =)

...

Bu kadar, nokta.  :evet:
Misafir
Muhabbetten haberdar olmak istemen güzel birşey. Ama konuyu bilmeden "Hede hödö milleti kayırıyorlar bunlar!" demen, kötü.
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller