İdeal Cep Telefonu
Mert
Üye
Aslında konuyu Donanım'a açacaktım. Ama orda Cep telefonlarıyla ilgili bir konu olmadığını görünce buraya açayım dedim...

Şimdi efendim, ben yeni bir telefon almaya niyetlendim, ama o kadar çok model var ki, ne yapacağımı şaşırdım...
Wi-Fi olmalı, 3 MP veya üstü bir kamera olmalı vs. vs. olayını geçip direk olaya giriyorum. N78 ve N82 arasında kaldım diyebiliriz. Sizce bu telefonlardan hangisi fiyat/performans olarak üstte? Başka bir telefon (kullandığınız) tavsiye edebilir misiniz? Tercihen Nokia.
RaideN
Üye
nokia 3310
deddodeddo
Üye
Nokia e65 diyerekten konuyu terkediyorum.
Delu
Üye
Nokia N73 süper :D
Misafir
nokia n73 bence kötü bir telefon .1,5 senedir kullanmaktayım kendisini ,en ufak bi darbe yedikten sonra telefon kendi kendine kapanıyor.kaç kez format attırdım telefona.

bence cep telefonunda ne kamera olmalı , ne internet , ne de başka özellik.bence cep telefonu sağlam olacak , şarjı uzun gidecek , hafif olacak.buj şartları da nokia 1100 sağlıyor,7 gün şarj süresi , çok hafif , ayrıca bir de feneri var , bazen bu özelliği can kurtarıyor.yemişim bluetooth'unu , internetini...

[img width=300 height=330]http://www.spotcep.com/images/nokia1100.jpg[/img]
matrklorm
Üye
kendi telefonumu önerebilirim. nokia N76. çok şık ve kullanışlı. fakat bazı özellikleri kıt. ben kapaklı ve çift ekran olduğu için aldım. meselan wi-fi yok. bi de bazı yerleri zamanla kullanımdan dolayı soyulmaya başlıyo çok, ben ilk gördüğümde çok üzülmüştüm soyulduğunu.

şu anki telefonumu uygun fiyata bulamasaydım e65'e sulanıydum. senin isteklerini aşağı yukarı karşılıyo sanırım.

WarChief dedi:

...

bence cep telefonunda ne kamera olmalı , ne internet , ne de başka özellik.bence cep telefonu sağlam olacak , şarjı uzun gidecek , hafif olacak.buj şartları da nokia 1100 sağlıyor,7 gün şarj süresi , çok hafif , ayrıca bir de feneri var , [glow=red,2,300]bazen bu özelliği can kurtarıyor.[/glow]yemişim bluetooth'unu , internetini...

alan wake?
Misafir
Alıntı sahibi: matrklorm üzerinde 2 Kasım 2008, 15:55:22
'alan wake?' (Alıntı çalışmıyordu, ne yapsaydım :P )

Pffff... ;D .
Misafir
xpress music ya da walkman.
KocaAyak
Üye
suan kullandigim telefon.alin valla alo diyormu diyor.gerisine ne gerek var :D müzik ihtiyacinida mp3 player ile giderdikmi karli yoldan temin etmis oluruz ihtiyaclarimizi.

[img width=139 height=184]http://www.mobile.am/phones/1114.gif[/img]
Misafir
Walkman serisi w610i şu anda 299ytl. Ben bu fırsatı kaçırmadım kaptım bir tane, bence siz de kaçırmayın derim. Son derece şık bir telefon ve ortalamanın üstünde özellikleri var.
SİNİRMANGASİNİRMANGA
Üye
autobotcan benim de telefon ona benzer birşey.Ama feneri var bi de.Uzun yolculuklarda filan yanımdaki eleman gece ışık açmama izin vermezse işe yarıyor.Ayrıca mp4 ümle (kameralı falan) geri kalan ihtiyaçlarımı gideriyordum ama çalındı ne yazık ki.Nazara çok pis inanıyorum artık varya.İlk mp4 kırıldı 2.si çalındı 3. almaya da bütçem yetmiyor şuan =)
discussioncontroller