İdeal Cep Telefonu
Dark Templar
Üye
Samsung Monte'yi deneyeniniz var mı? şöyle güzel, film/dizi oynatmakta sorun çıkarmayacak, internette gezinmek de sorunlu olmayacak ve mümkünse QWERTY olan bir telefon alasım var.
salih32salih32
Üye

Samsung Monte'yi deneyeniniz var mı? şöyle güzel, film/dizi oynatmakta sorun çıkarmayacak, internette gezinmek de sorunlu olmayacak ve mümkünse QWERTY olan bir telefon alasım var.

5800 öneririm.görüntü kalitesi süper.QWERTY klavyesi de var.yalnız internette fazla gezinince şarjı çabuk bitiyor.
egosss
Üye
O dokunmatik.Bence gerçek klavyesi olan bir telefon istiyor.
Dark Templar
Üye
yok gerçek olması önemli değil. fakat 5800'ı elime alıp denedim bir iki kere pek memnun kalmadım. tabii sahiplerinden aldığım şikayetlere internette okuduğum şikayetler eklenince tamamen vazgeçtim kendisinden salih32 şanslı azınlık içerisinde sanırım sorunu olmayan. özellikle capacitive ekran olması hoş oluyor telefonlarda ama şu an azınlıktalar. Monte de en ucuz capacitive ekranlı sanırım.
Dark Templar
Üye
Türkiye'ye gelse Sony Ericsson X8 düşünüyorum ama fiyatı ne kadar olcak merak içerisindeyim.
UtherLightbringerUtherLightbringer
Üye
İdeal cep telefonu yoktur.
Mad Dok
Üye
6300 iyidir.

Komple kapağı çıktı düşürünce, mesaj gönderimi falan acayipleşti, garantiye vericem.
Dark Templar
Üye
Bugün şu telefonu denedim Darty'de süper. sonra geldim incelemeleri inceledim(!) herkes müthiş diyor. görüntülü konuşma için bir kamerası daha olsa gözümü kırpmayacaktım valla. Android 2.1'e yükseltmesi var falan. alet divx bile onatıyor ki benim en çok istediğim multimedia özellikleri. ideal telefonum bunun iki kameralı olanıdır arkadaş =)
http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-i5700-android-cep-telefonu.aspx
Sislerin_Vampiri
Üye

Bugün şu telefonu denedim Darty'de süper. sonra geldim incelemeleri inceledim(!) herkes müthiş diyor. görüntülü konuşma için bir kamerası daha olsa gözümü kırpmayacaktım valla. Android 2.1'e yükseltmesi var falan. alet divx bile onatıyor ki benim en çok istediğim multimedia özellikleri. ideal telefonum bunun iki kameralı olanıdır arkadaş =)
http://www.ereyon.com.tr/urun/samsung-i5700-android-cep-telefonu.aspx

Aslında fiyatına göre bence oldukça iyi bir telefonmuş. Yani almayı falan düşünürsen ön kamerayı hiç umursama. Ben şimdiye kadar görüntülü görüşmeyi bir kere kullandım oda deneme için :P

Acaba Android 2.2'yede yükseltiliyor mu? (Birde Led Flaşı yok bu eksi işte benim için)
Dark Templar
Üye
Android 2.1'e yükseltmesi var ama 2.2 hakkında bilgim yok. Telefon kamerasıyla pek zaten işim olmadığı için led flaş fazla sorun değil benim için ama kız arkadaşımla görüntülü görüşme yapmak istiyor canım bazen uzaktayken(pcden konuşamadığımızda falan) o nedenle istiyorum. ama o kadar az akıllı telefonda çift kamera var ki. sonunda vazgeçeceğim gibi. neyse şu an Monitör mü telefon mu diye gidip geliyorum.sanırım monitörü seçeceğim, ama her dakka elim buna gitmiyor değil =)
discussioncontroller