İdeal Cep Telefonu
hammer_of_alkadrazhammer_of_alkadraz
Üye
Xperia Arc direkt lan. Tipi Galaxy S2 gibi iPhone çakması da değil, gayet şık. Android zaten. Sony Ericsson olması da ayrı bir avantajı. Görüntü kalitesi falan harika aletin. Bravia LED teknolojisi var, daha n'olsun. At 720p vidyonu, paşalar gibi izle. Ekranı 4.2" olmasına rağmen telefon o kadar da büyük değil, iPhone'dan biraz büyük sadece, hem daha hafif. Ses kalitesi de çok iyi, kamerası da.

Kısacası: gidin alın.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
ReyCey98ReyCey98
Üye
dodgerdodger
Üye
Xperia S donanım olarak fena değil. Galaxy SII'nin altında kalsa da kötü telefon değil. TR fiyatı 1600 sanırım.

Şahsen kullanmadım ama beni heycanlandıran bir cihaz oldu. Sony'nin tasarımlarını seviyorum. Bence şık bir cihaz. İnternette okuduğum yorumlara göre ilk partilerde ısınma sorunu var sanırım. Ekranda sarı bir çizgi oluşuyormuş. Fakat garanti kapsamında ilgileniyorlarmış. Bazıları memnunken, bazıları malzeme kalitesini beğenmemiş. Arka kapak çok dandik duruyor diyolar. Sonra önceki tuşları dokunmatik olduğu için sevmeyenler var.

Kötü cihaz mı? Değil ama 1600 verilir mi tartışılır.

Arc S de çok şık bir seçim olur. Tek eksi yanı çıkışının üzerinden yaklaşık 8 ay geçmiş olması.
ReyCey98ReyCey98
Üye
Galaxy S2'yi aldım şarj oluyor şu anda kendileri.
discussioncontroller