En Son Ne Aldınız?
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
ooo karsim bi ogz bulusmasi patlatalim o zaman
tolga_pctolga_pc
Üye
Ryzen 1600
Asus B350M-A
Crucial DDR4 16 gb RAM

total 1950tl

Yeni parçalar yüzünden bebişim win7den win10 a geçmek zorunda kaldım, sıla hasreti çeker gibi özlüyorum sistemimi. Güncellemeler ve sistemin kendini toplama süresinin uzun olması, bariz denetim masası işlemleri yaparken yavaş açılma, oyunlarda pingimin 50 iken 150ye fırlaması (bağlantı ayarlarını internete bakarak kurcalayıp düzelttim) vs win10 kapkara bir başlangıç yaptı gözümde ki sistem zorlamasa gene geçmeyecektim. Legacy usb vs. de aktif olmasına rağmen hiçbir şekilde usb çalışmaması yüzünden usb boot ile win10 kurdum, tabi şimdi tüm win7 driverlarını sisteme depolayıp win7 kurabilirim ama bir süre daha denemeyi düşünüyorum. Lakin ilk izlenimlerim meh.
Orderabi
Üye
wew. ilk defa crucial ram ve ryzen alan görüyorum aynı anda. umarım bu budget friendlylik baş ağrıtmaz ilerde.

Beğenenler: tolga_pc

MuhallebiMuhallebi
Üye
creiGn dedi:

Guzel fiyat. DAC olarak ne aldin?

2-3k'ya cikana kadar en iyisinin bu oldugu biraz abarti ama 150-200 usd civari alinabilecek en iyi 2-3 kulakliktan biridir zaar. Benim de imkanim olursa almak istediklerimden biri ama doviz kuru + gumruk derken buradaki fiyata baya yaklasiyor amazon da :/

Bende m40x var ve almadan önce günlerce yaptığım kazma sonucunda 50 ile farklarının oldukça az olduğu kanısına vardım. 50'den dinlemeden anlaşılmaz tabii ama en azından 30-40-50 denemiş insanların çoğu 30'dan 40'a geçerken fark var ama 40 ile 50 arasında oldukça az demiş.

50 değil de 40'a edebilirsin belki kendini. Bir de daha çok ev değil de dışarda kullanacaksan kısa kablo almanı öneririm. Kutuda gelen iki kablo da çok uzun.

tolga_pctolga_pc
Üye
Orderabi dedi:

wew. ilk defa crucial ram ve ryzen alan görüyorum aynı anda. umarım bu budget friendlylik baş ağrıtmaz ilerde.

Anakartın ve işlemcinin desteklediği ram modelleri listesine bakarak aldım abi, çoğu ramin modeli yazmıyor listede, açıkçası 800 liralık rami alırken orada olmayanından almayı dötüm yemedi.
YacatismaYacatisma
Üye
2 x Massive Attack bileti

Beğenenler: 502

CaturdayCaturday
Üye
Yacatisma dedi:

aman kardeşim sahte bilet işine girmişsin sanırım
dodgerdodger
Üye
Kulaklık geldi.

Kullandığım bütün ses cihazlarından iyi. Anormal temiz ve detaylı bir ses veriyor. Amfi olmadan bile telefonla gayet doyurucu. Amfi ile baslar ve ses seviyesini baya yükseltebiliyorum ama topluluk içinde pek konforlu olmaz gibi.

Ağırlık olarak beklediğimden hafif çıktı ve baya konforlu.

On numero, beş yıldız.

Beğenenler: 502

SamsonSamson
Üye
Yacatisma dedi:

Grafik kartına alıcı buldun mu hojam sonunda?
502502
Üye
İyi günlerde kullan dodger.

Beğenenler: dodger, Samson

discussioncontroller