En Son Ne Aldınız?
dodgerdodger
Üye
1+1. Fiyatlara en son ne zaman baktınız bilmiyorum ama bakın derim bi.
rubyredrubyred
Üye

höh 70 mi. Villa mı ev.

Hayırlı olsun

mahalle arası evkur benzeri yerlerde fiyatlar daha ucuz olabilir ama malları dandiktir izlenimi var bende.
dodger da öyle yerlerden eşya almaz diye düşünüyorum piyasadan ortalama-üstü bir şeyler alırsan tutabilir. fiyatlar uçmuş durumda.

yeni konuya yaz dememin sebebi de o, geçen ay mı ne ekşide biri öyle bir başlık açmıştı çocuğun harcamalar kafamı uçurdu adeta. çocuk nikah masasında evlilik diye resmen senet sepet imzalamış gibiydi.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu devirde evlenenlere kolaylıklar dilerim.
dodgerdodger
Üye
Bir ihtimal yarıya kadar düşürülür de o kadar inmeme gerek yok. yani altus 5kg makine alınca evet, 900 tl falan. Beko 9kg alınca 2000+ oluyor.

koltuk 1500e falan alırsın belki ama enza'dan alınca 6 oluyor. bütçeye göre elbet ayar çekebilir herkes ama ben alabilceğim kadarıyla alıyorum. yoksa 30-40bine de koltuk takımı var.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Paran varsa içine sineni al geç yav en temiz mantık. Sonra şunu değiştirelim bunu yenileyelim derken daha çok giriyor.
creiGncreiGn
Üye
Eşyayı bütçe yettiğince doğru düzgün almakta fayda var. 70k aşırı değil; iki sene önce 2k'ya aldığım L kanepe şu an 4k civarı. Tek kişilik 1+1 evi beyaz eşyalar hariç 20k'ya toparlamıştım.

Şahsen tek dikkat edeceğim şey yeni gelin evi çılgınlığına müsaade etmeyip az ama öz eşya seçmek olurdu. Evin her yerinden ıncık cıncık eşya çıkınca hem temizlik zor oluyor hem insana fenalık geliyor. Az olsun kaliteli olsun.
DharkanDharkan
Üye
PS4'e hard disk aldım. :(
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Vestel Mix & Go

@Dharkan

HDD fiyatları kol gibi. 1 TB'lık harici HDD alayım dedim, 300 TL amk!
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
e mk sen de 100 liraya mi alacaksin zaten normal 1 tblik hdd 45 euroya satiliyor.

euro 3 liraymis gibi normal fiyattaki her ürüne su pahali bu pahali demeyin bi zahmet.
MuhallebiMuhallebi
Üye
E euro'nun 7 lira olmasından yakınıyor belki?
discussioncontroller