Deus Ex serisi
phdphd
Üye
Erim dedi:

Acaba zorluk seviyesi hakkında bir bilgi var mı? DXHR'la ilgili en büyük sıkıntım; oyunun aşırı aşırı AŞIRI kolay oluşuydu. Tek bir upgrade bile almadan veya hiç silah kullanmadan oyunu pıt diye bitirebiliyorduk (boss dövüşleri dışında).Umarım onu düzeltirler.

Belli değil. JFD'yi twitter'da sıkıştırırsak belki cevap verir :)

Siper alma sistemi sağ olsun HR -birkaç yer dışında- çok kolay geldi bana da.

Beğenenler: Erim

geminilasergeminilaser
Oyungezer
Umarım Human Revolution'daki gibi sondaki seçim değil de oyunu nasıl oynadığımız ve hikayedeki kararlar sonu belirler.

Beğenenler: phd, Erim

phdphd
Üye
Harika olur.

Bu arada Human Revolution sonrası yine Nixxes ile anlaşmışlar PC portu için.

http://www.nixxes.com/nixxes/newsdetail/20-uk/news/182-dxmd

ErimErim
Oyungezer
İyi haber, ilk oyunun portu bayağı sıkıntısızdı. Bu PC portları hakkındaki görüşlerim git gide daha umutlu oluyor bu aralar; Ground Zeroes, GTAV falan gibi normalde berbat PC portları yapan şirketler kaliteyi yükselttikçe.
RedBeardRedBeard
Üye
Yeni nesile gelecek olan oyunların arasında kötü port olması mümkün mü ki? Konsolların mimarileri değiştiğinden beri pek olası değil gibi, programlamada aşırı kötü olması lazım bir firmanın.

hebelehoohebelehoo
Üye
Ac Unity bu açıdan olumlu bir etki yapmış olabilir, insanların gözü açıldı bu sayede, oyun firmaları da artık işin kolayına kaçmadan önce iki kez düşünmek zorunda olduklarının farkına vardılar.

RedBeardRedBeard
Üye
O oyunun da zaten port sorunu yoktu, oyunun kendisi her platformda bir sorundu yanlış hatırlamıyorsam bro.

Beğenenler: goo_khan

hebelehoohebelehoo
Üye
Port-optimizasyon vs. hepsini genel haliyle aldım. Örnek tam uymadı ama benzer konular sonuçta.
phdphd
Üye
Dediğini tam karşılayan oyun Watch_dogs bence. Nam-ı diğer PC'yi olduğundan kötü gösterme simülatörü 2014™. Beklerken bu kadar heveslenip bu kadar hızlı soğuduğum başka oyun yok.

AstusAstus
Üye
Yalnız WD'nin optimizasyonu ACU'dan daha iyi.
discussioncontroller