Deus Ex serisi
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Grafik farklarını düşündüğünde değil aslında. Mafia 2'de bile daha güzel/detaylı kaplamalar vardı WD ile karşılaştırdığında. En azından unity'nin grafikleri hoş da biraz olsun optimizasyon sorununu anlayabiliyorsun.
AstusAstus
Üye
cidden ama mafia 2'nin kaplamaları çok iyiydi yav
phdphd
Üye
Mankind Divided'ın duyurulması şerefine Deus Ex maratonu yapıyorum.

Deus Ex'i defalarca kez oynayıp haritalardaki birçok şeyin yerini ezberlememe rağmen bir hafta içinde üst üste iki kere daha bitirdim. Kendini hâlâ oynatıyor. Piyasaya çıkmasının üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen hâlâ bazı konularda geçilememiş olması, en iyi olması hem çok büyük bir başarı hem de ister istemez insanı sektörün gidişatı açışından kaygılandırıyor. İnanılmaz bir öngörü ve hayalgücüyle ortaya çıkarılmış, eldeki teknik imkanları sonuna kadar zorlayan bir şaheser resmen. İlerde çocuklarım "peder yha senin küçüklüğündeki oyunlar nasıldı çok dandiktir kesin ehehe" dediğinde gururla al lan velet işte böyleydi diyebileceğim bir başyapıt.

Biraz geriye gidiyorum, oynadığım oyunlar arasında (DX ile benzer özellikler taşıyan) Vampire the Masquerade: Bloodlines, New Vegas, Alpha Protocol ve tabii ki aynı IP'ye dahil olan Human Revolution biraz yaklaşabildi yanına sadece.

Şimdi de ilk versiyonundan beri 4-5 kez bitirdiğim Human Revolution'a tekrar başladım. Görece yeni ama dört yıl da az buz bir zaman değil, o da Deus Ex kadar serbestlik sağlamamasına ve başka ufak tefek falsolarına rağmen ilk günkü kadar harika.

Beğenenler: Bonecrusher, RedBeard, Erim

phdphd
Üye
Human Revolution da bitti.

Sağ kalan karakterlerin sonraki oyundaki akıbetini çok merak ediyorum.

Beğenenler: RedBeard, Corax

BonecrusherBonecrusher
Üye

Beğenenler: phd, Mosquétero

phdphd
Üye
image

Video efsane zaten de yorumlar feci. Okumamak lazım ama insanın gözü kayıyor.

i prefer hr now why because better hacking ( very fun mini game) better social aspects better gameplay overall (iron sights stealth and combat) better art design and better music (imo)

image

Beğenenler: Bonecrusher, Mosquétero

İ. Evrenİ. Evren
Üye
Geçenlerde şansa bala ilk deus ex'e the nameless mod adında bi' mod yapıldığını öğrendim. Hemen indirip bir kaç saat oynadım da beklediğimden daha güzel çıktı mod.

Elemanlar bildiğin yeni bi' oyun yapmış. Tamamen adam gibi seslendirilmiş, müzikler fena değil, bulup okuyacak tonla yazı var, yeni silahlar var, seçimler bayağı fark ediyor, dendiğine göre bitirmesi yirmi saat falan sürüyormuş. Bayağı sevdim hani. Elemanlar bayağı uğraşmış.

İlk başta moddaki mizah anlayışı beni biraz rahatsız etti zira ciddi bi' şeyler bekliyordum fakat alışınca mizah fena değil aslında.

Alın bu da sitesi: http://thenamelessmod.com/real/

Beğenenler: Bonecrusher, phd, Erim

ErimErim
Oyungezer
phd dedi:

Mankind Divided'ın duyurulması şerefine Deus Ex maratonu yapıyorum.

Deus Ex'i defalarca kez oynayıp haritalardaki birçok şeyin yerini ezberlememe rağmen bir hafta içinde üst üste iki kere daha bitirdim. Kendini hâlâ oynatıyor. Piyasaya çıkmasının üzerinden 15 yıl geçmesine rağmen hâlâ bazı konularda geçilememiş olması, en iyi olması hem çok büyük bir başarı hem de ister istemez insanı sektörün gidişatı açışından kaygılandırıyor. İnanılmaz bir öngörü ve hayalgücüyle ortaya çıkarılmış, eldeki teknik imkanları sonuna kadar zorlayan bir şaheser resmen. İlerde çocuklarım "peder yha senin küçüklüğündeki oyunlar nasıldı çok dandiktir kesin ehehe" dediğinde gururla al lan velet işte böyleydi diyebileceğim bir başyapıt.

Biraz geriye gidiyorum, oynadığım oyunlar arasında (DX ile benzer özellikler taşıyan) Vampire the Masquerade: Bloodlines, New Vegas, Alpha Protocol ve tabii ki aynı IP'ye dahil olan Human Revolution biraz yaklaşabildi yanına sadece.

Şimdi de ilk versiyonundan beri 4-5 kez bitirdiğim Human Revolution'a tekrar başladım. Görece yeni ama dört yıl da az buz bir zaman değil, o da Deus Ex kadar serbestlik sağlamamasına ve başka ufak tefek falsolarına rağmen ilk günkü kadar harika.

phd, seninle kanka olalım mı ya?

Beğenenler: phd

NeOzguRNeOzguR
Üye
Deus Ex serisini hiç oynamadım. Bütün oyunlar var fakat :D Tabii ki oynadım mı seri hâlinde başlayacağım. Aslında bunun için ilk Deus Ex için bitimine çok yakın olan Revision modunu bekliyorum. Bir çıksın hemen başlayacağım kısmetse.

Ya da New Vision ile mi başlasam ne yapsam. Hmmm.

Beğenenler: Erim

RedBeardRedBeard
Üye
Vanilla oyna ilk önce, göreceksin ki zamanının ötesinde bir oyun. Biraz yabancılık çekersin elbet ama, alışınca oyunun ne kadar aşmış bir yapım olduğunu göreceksin zaten. Abartıyorum gibi gelebilir ama 3-4 kere bitirmiş birisi olarak gerçekten ayrı bir yere sahip.

Beğenenler: Erim

discussioncontroller