Deus Ex serisi
Dan DirikDan Dirik
Üye
NeOzguR dedi:

Deus Ex serisini hiç oynamadım. Bütün oyunlar var fakat :D Tabii ki oynadım mı seri hâlinde başlayacağım. Aslında bunun için ilk Deus Ex için bitimine çok yakın olan Revision modunu bekliyorum. Bir çıksın hemen başlayacağım kısmetse.

Ya da New Vision ile mi başlasam ne yapsam. Hmmm.

oyunun grafikleri beni rahatsız etmiyor ama modlu oynayacaksan da oyun mekaniklerini değiştirmemesine dikkat et

Beğenenler: Erim

NeOzguRNeOzguR
Üye
@RedBeard @Dan Dirik

Yok ben zaten mekanik değiştiren modlardan hazzetmem. Sadece accuk grafik arttırıcı modlara girişebilirim. Ya gerçi hiç girişmeyebilirim de. Ben ki grafik takıntısı olmayan bir elemanım. Niye peki bazen böyle gaza geliyorum anlamıyorum.

Beğenenler: Erim

ErimErim
Oyungezer
OLM BURADA NE GÜZEL İNSANLAR VAR LAN :D

Beğenenler: geminilaser

Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

Beğenenler: Lost, RedBeard, phd

LostLost
Üye
"he looks less like me and more like you" < videonun başında bunu düşünmüştüm : D
MeurglysMeurglys
Üye

Beğenenler: phd

phdphd
Üye
İlk iki Deus Ex'i yapan ekiple röportaj:

Bir saat kadar da Deus Ex oynamışlar konuşarak, bunu baştan sona izlemek sıkabilir biraz ama bulunsun burada:

phdphd
Üye
Mankind Divided hariç tüm seri Steam'de 11₺
qaraxan
Üye
Buna seri demek yanlış olur. Deus Ex ve Başkaları diyelim. Deus Ex 1 kadar oynarken duygulandığım,heyecanlandığım,meraklandığım bir oyun yok gibidir. Bu oyunu da 2014'de oynadım ha, eskide değil. 14 yıl sonra bile grafikleri oynanacak seviyedeydi. Diğer FPS oyunları ile karşılaştırıyorum da bu kadar genişlikte haritaya ve serbest dolaşıma açık fazla oyun yoktur. Günümüzde de yoktur. Tek bir hat üzerinde gidip önüne gelen adamları vurduğun oyunlar vardır. Eski FPS oyunlarında ise haritalar labirent gibiydi. Deus Ex gibisi zor bulunur :'(
CoraxCorax
Üye
discussioncontroller